Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Spark 80 W 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Spark 80 W 2019

Nowy

Rollerblade

Atrakcyjne wizualnie, bardzo wygodne i idealnie dopasowane rolki fitnessowe dla kobiet Rollerblade Spark 80 W. Model o nowoczesnej konstrukcji, świetnie sprawdza się podczas jazdy rekreacyjnej i okazjonalnej.

Więcej szczegółów

619,00 zł

495,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Spark 80 W to jedne z najmodniejszych i najbardziej atrakcyjnych wizualnie rolek fitnessowych dla kobiet. Rolki oparte zostały o nowoczesne technologie, które w precyzyjny sposób przełożono na udoskonaloną konstrukcję sprzętu. Łyżworolki Rollerblade powstały z myślą o początkujących i średniozaawansowanych zawodniczkach, preferujących jazdę rekreacyjną.

  Najnowsze rolki Spark 80 W wyposażone zostały w bardzo wytrzymały but wewnętrzny Performance Liner, który można z powodzeniem wyjmować. But uzupełniony został o wkładkę treningową, która świetnie przylega do stopy kobiety.

  Skorupa Spark, którą wykorzystano w rolkach fitnessowych Rollerblade jest badzo wytrzymała i solidnie wykonana, dzięki czemu rolki posłużą nam przez wiele sezonów.

  Damskie rolki Rollerblade Spark 80 W wyróżnia zastosowanie nowoczesnej płozy aluminiowej Twinblade Aluminium z technologią Low-Balance, gwarantującą maksymalną stabilność i możliwość pełnej kontroli jazdy. Dodatkiem do płóz są koła Rollerblade o średnicy 80 mm i twardości 82 A.

  Niezaprzeczalnym atutem prezentowanych rolek z serii fitness są łożyska silikonowo-żelowe SG5, które minimalizują opór toczenia tarcia i odpowiadją za długą trwałości sprzętu. Rolki mocowane za pomocą tradycyjnych sznurowadeł, górnej klamry i paska Powerstrap.

  But zewnętrzny: Spark

  But wewnętrzny: Performance Liner, wkładka Training

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Twinblade aluminium (max 4x84mm)

  Kółka: Rollerblade 4x80 mm / 82 A

  Łożyska: SG5

23 Inne produkty w tej samej kategorii: