Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Spark 84 W 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Spark 84 W 2019

Nowy

Rollerblade

Damskie rolki Rollerblade Spark 84 W z serii fitness, świetnie sprawdzające się podczas jazdy rekreacyjnej. Model oferuje najwyższy komfort użytkowania połączony ze świetną stabilnością i dopasowaniem do stopy.

Więcej szczegółów

699,00 zł

469,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowoczesne rolki fitnessowe dla kobiet Rollerblade Spark 84 W, które wybierane są przede wszystkim do jazdy okazjonalnej i rekreacyjnej. Model został zaprojektowany z myślą o zawodniczkach początkujących, jak również tych pragnących udoskonalać swoje umiejętności.

  Damskie rolki Rollelrblade wyposażone zostały w doskonale wentylowany but wewnętrzny z możliwością częściowego wyciągnięcia. Jego atutem jest świetne trzymanie nogi, jak również rewelacyjne dopasowanie wkładki treningowej do stopy zawodniczki.

  Nowoczesna skorupa rolek Spark 84 W jest znacząco bardziej wytrzymała i trwała w porównaniu do poprzedniej wersji, gwarantując tym samym niezwykły komfort użytkowania.

  Rolki dla kobiet z serii Spark charakteryzuje płoza aluminiowa Rollerblade Twinblade 4x84 mm, do której przymocowane zostały cztery wytrzymałe koła Rollerblade o średnicy 84 mm i twardości 84 A.

  Łożyska prezentowanych rolek dla kobiet to model SG 5 - silikonowo-żelowe, idealnie sprawdzające się w przypadku rolek juniorskich i tych dla dorosłych.

  Potrójny system zapięcia w damskich rolkach Spark 84 W oferuje tradycyjne sznurowanie, pasek Strap z rzepem oraz górną klamrę.

  But zewnętrzny: Spark

  But wewnętrzny: Performance Liner, wkładka Training

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Twinblade aluminium (max 4x84mm)

  Kółka: Rollerblade 4x84 mm / 84 A

  Łożyska: SG5

23 Inne produkty w tej samej kategorii: