Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Macroblade 80 W 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Macroblade 80 W 2019

Nowy

Rollerblade

Damskie rolki fitnessowe Rollerblade Macroblade 80 W o znakomitych właściwościach jezdnych, przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych, którzy pragną sprzętu najwyższej jakości.

Więcej szczegółów

669,00 zł

529,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze rolki fitnessowe Rollerblade Macroblade 80 W dla kobiet rozpoczynających przygodę z łyżworolkami, jak również tych pragnących rozwijać swoje umiejętności. Rolki z serii X-Fit idealnie sprawdzają się podczas jazdy okazjonalnej oraz na trasach rekreacyjnych.

  Damskie rolki Rollerblade wyposażone zostały w udoskonalony but zewnętrzny Macroblade, który produkowany jest w technologii seamless, dzięki czemu nie ma w nim zaznaczonych linii łączenia. Konstrukcja ta w znakomity sposób chroni sprzęt przed uszkodzeniami.

  Rolki Rollerblade Macroblade 80 W to także wygodny but wewnętrzny Performance Liner, uzupełniony o miękką wyściółkę zapewniającą świeną oddychalność, wkładkę Training oraz system antywstrząsowy Shock Absorber.

  W rolkach fitnessowych Macroblade 80 W zastosowano wysokiej klasy płozy aluminiowe Twinblade ograniczające tarcia podczas jazdy i zwiększające wytrzymałość sprzętu. Do płóz montowane są cztery koła Rollerblade o średnicy 80 mm i twardości 82A.

  Prezentowane rolki dla kobiet marki Rollerblade charakteryzują także nowoczesne łożyska silikonowo-żelowe SG5, które odpowiadają za jeszcze więkzą trwałość i wytrzymałość sprzętu, jak również odpowiednią redukcję tarć. Za perfekcyjne dopasowanie rolek do nogi zawodniczki odpowiada system mocowań w postaci tradycyjnego sznurowania, paska Strap umieszczonego pod kątem 45 stopni oraz górnej klamry umieszczonej nad kostką.

  But zewnętrzny: Macroblade, Engineered Mesh

  But wewnętrzny: But wewnętrzny Performance Liner, wkładka Training

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Twinblade Aluminium (max 4 x8 84mm), 2 rozmiary, (10,4'' dla rozmiaru 22,0-28,5 oraz 11,0'' dla rozmiaru 29,0-31,5)

  Kółka: Rollerblade 4x80 mm / 82 A

  Łożyska: SG5

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 Inne produkty w tej samej kategorii: