Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Macroblade 90 W damskie 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Macroblade 90 W damskie 2019

Nowy

Rollerblade

Damskie rolki fitnessowe Rollerblade Macroblade 90 W z serii Performance, idealne dla zawodniczek preferujących możliwość osiągania wysokich prędkości przy doskonałej trwałości i wytrzymałości sprzętu. Wysokiej klasy łożyska SG9, aluminiowa płoza Twintable.

Więcej szczegółów

859,00 zł

719,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Damska wersja rolek fitnessowych Rollerblade Macroblade 90 W, które dedykowane są średniozaawansowanym i zaawansowanym zawodniczkom szukającym sprzętu pozwalającego na rozwijanie wysokich prędkości. Rolki Rollerblade polecane są zarówno do jazdy okazjonalnej, jak również do codziennych treningów na dalekich odległościach.

  Prezentowane rolki z serii Macroblade charakteryzuje nowoczesna konstrukcja, która uwględnia anatomię kobiecej stopy. Zastosowano w nich nową wersję skorupy Macroblade, która jest bardzo trwała i w pełni odporna na uszkodzenia. Zaprojektowano ją w technologii seamless, co oznacza, że ukryto w niej linie łączenia.

  Rolki Macroblade 90 W wykorzystują także udoskonalony but wewnętrzny Liner Performance, który jest częściowo wyjmowalny i bardzo dobrze wentylowany.

  Damskie rolki Rollerblade charakteryzuje nowoczesna płoza Twinblade, stworzona na bazie wysokiej jakości aluminium. Dołączono do niej cztery koła kauczukowe Rollerblade o średnicy 90 mm i twardości 84 A, co zapewnia szybką i płynną jazdę, chroniąc równocześnie koła przed ścieraniem.

  Dodatkowo, rolki fitnessowe Rollerblade Macroblade 90 W wykorzystują łożyska silokonowo-żelowe SG9, które minimalizują tarcia, są bardzo trwałe i bezobsługowe. Łyżworolki Rollerblade mocowane są do nogi zawodniczki dzięki potrójnemu systemowi - tradycyjnym sznurowadłom, paskowi Strap pod kątem 45 stopni i górnej klamrze.

  But zewnętrzny: Macroblade, Engineered Mesh

  But wewnętrzny: But wewnętrzny High Performance Liner, wkładka Training

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Twinblade Aluminium (max 4 x 90mm) 11''

  Kółka: Rollerblade 4x90 mm / 84 A

  Łożyska: SG9

23 Inne produkty w tej samej kategorii: