Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade Macroblade 110 3WD W damskie 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Macroblade 110 3WD W damskie 2019

Nowy

Rollerblade

Damskie rolki Rollerblade Macroblade 110 3WD W z kolekcji X-Fit, idealne dla rolkarek preferujących długie, intensywne treningi z możliwością osiągania wysokich prędkości. Najnowsze rolki fitnessowe Rollerblade to gwarancja niesamowitego komfortu, świetnej wentylacji i idealnego dopasowania do stopy.

Więcej szczegółów

1 159,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość w ofercie marki Rollerblade na rok 2019 - damskie rolki fitnessowe Rollerblade Macroblade 110 3WD W, które uważane są za najlepszy produkt w swej kategorii. Rolki z serii X-Fit dedykowane są zawodniczkom doświadczonym i preferującym jazdy na długich dystansach z możliwością osiągania jeszcze wyższych prędkości niż do tej pory.

  W rolkach Macroblade 110 3WD W zastosowano miękki, bardzo wygodny but wewnętrzny Liner Performance, który gwarantuje bardzo dobrą wentylację oraz świetne trzymanie za sprawą wykorzystania wkładki pod stopą. 

  Nowością w prezentowanym modelu jest innowacyjna skorupa Macroblade - jeszcze trwalsza i wytrzymalsza niż do tej pory. Charakteryzuje ją bezszwowa konstrukcja wpływająca na idealne trzymanie stopy, przekładające się na pełen komfort w trakcie jazdy.

  Damskie rolki Rollerblade wykorzystują wytrzymałe płozy aluminiowe Rollerblade Twinblade Aluminium 3WD, które w doskonały sposób absorbują drgania, zwiększając przy tym zwrotność i stabilność. Dodano do nich trzy duże koła Rollerblade Supreme o średnicy 110 mm i twardości 85 A.

  Rolki fitnessowe Rollerblade oferują potrójny system zapięcia w postaci tradycyjnego sznurowania, paska Strap pod kątem 45 stopni i górnej klamry.

  But zewnętrzny: Macroblade, Knit Upper

  But wewnętrzny: But wewnętrzny High Performance Liner, wkładka Training

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Twinblade Aluminium 3WD (max 3 x 110mm) 11,4''

  Kółka: Rollerblade Supreme 3x110 mm / 85 A

  Łożyska: SG9

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 Inne produkty w tej samej kategorii: