Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade Zetrablade W damskie 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Zetrablade W damskie 2020

Nowy

Rollerblade

Rolki rekreacyjne dla kobiet Rollerblade Zetrablade W przeznaczone dla początkujących i pragnących udoskonalać swoje umiejętności w jeździe na rolkach. Model z wygodnym butem wewnętrznym oraz praktycznym zapięciem na górnej części cholewki.

Więcej szczegółów

479,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość marki Rollerblade dla kobiet, które rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na rolkach - rolki rekreacyjne Rollerblade Zetrablade W. Model charakteryzuje nowoczesna konstrukcja oraz świetne rozwiązania technologiczne, przekładające się na niezwykły komfort i wygodę w każdych warunkach.

  Rolki dla kobiet Zetrablade W wyposażone zostały w wygodny but wewnętrzny Performance Liner, Training Footbed. Zastosowano w nich także wysokiej klasy płozę kompozytową, której celem jest skuteczne tłumienie drgań, co przekłąda się na nieprawdopodobny komfort jazdy oraz przyjemność z codziennych aktywności na rolkach.

  Do płozy Monocoque Composite dodano cztery koła o średnicy 80 mm oraz twardości 82 A. Kolejnym atutem są łożyska silikonowo-żelowe.

  Płoza jest zintegrowana ze skorupą tak nisko jak to możliwe, by obniżyć środek ciężkości , co jest bardzo ważne szczególnie dla początkujących.

  Za idealne dopasowanie rolek Rollerblade Zetrablade W odpowiada wytrzymałe wiązanie w postaci zapięcia Cuff buckle na górnej części skorupy, paska Strap pod kątem 45 stopni oraz tradycyjnego sznurowania.

  But zewnętrzny: Zetrablade

  But wewnętrzny: Liner Performance z wkładką Training Footbed

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: kompozytowa Monocoque (max 4x80 mm)

  Kółka: Rollerblade 4x80mm, 82 A

  Łożyska: SG5

  Hamulec: zamontowany na rolce (guma nie pozostawiająca śladów)

11 Inne produkty w tej samej kategorii: