Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Spark 80 ST różowe Zobacz większe

Rolki Rollerblade Spark 80 ST W różowe

Nowy

Rollerblade

Bardzo kobieca odsłona rolek rekreacyjnych Rollerblade Spark 80 ST W w kolorze różowym. Model idealny dla średniozaawasowanych i początkujących rolkarek, poszukujących maksymalnej stabilności, komfortu i płynności w jeździe.

Więcej szczegółów

629,00 zł

539,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze rolki Rollerblade Spark 80 ST W przeznaczone do jazdy rekreacyjnej po asfaltowych ścieżkach parkowych dla średnizaawansowanych  oraz początkujących rolkarek. Dzięki atrakcyjnej budowie i nowoczesnemu wykończeniu jest to model coraz częściej wybierany przez aktywne kobiety.

  Rolki Spark 80 ST korzystają z półtwardej i bardzo wytrzymałej skorupy, która została wykonana metodą bezszwową, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do stopy, podobnie jak but wewnętrzny, który jest bardzo wygodny podczas użytkowania.

  W prezentowanych rolkach zastosowano solidne, aluminiowe płozy twinblade, do których dopasowano cztery koła kauczukowe o średnicy 80 mm i twardości 82A. Do modelu marki Rollerblade można dopasować koła o maksymalnej średnicy 84 mm.

  Producent zastosował w swoim produkcie najnowszą generację łożysk SG5 - silikonowo-żelowych, które skutecznie zastępują tradycyjne łożyska ABEC. Za sprawą wykorzystania w nich smaru silikonowo-żelowego, zagwarantowane zostaje doskonałe toczenie się kółek i minimalizacja tarć.

  Rolki zapinane przy wykorzystaniu tradycyjnych sznurowadeł, klamry nad kostką oraz paska Strap umieszczonego pod kątem 45 stopni. Model z hamulcem.

  But wewnętrzny: szeroki, doskonale wyściełany

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra nad kostką

  Płoza: Twinblade Aluminium

  Kółka: PU 4x80 mm, 82A

  Łożyska: SG5

  Hamulec: zamontowany na rolce

11 Inne produkty w tej samej kategorii: