Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Bladerunner Formula 90 W fioletowe 2018 Zobacz większe

Rolki Bladerunner Formula 90 W fioletowe 2019

Nowy

Rollerblade

Damska odsłona atrakcyjnych rolek rekreacyjnych Bladerunner Formula 90, które wykończono w kolorze czarno-fioletowym. Model ten doskonale radzi sobie zarówno podczas długich, wyczerpujących treningów, jak również w trakcie przejażdżek po mieście. Ich głównym atutem jest wyjątkowy komfort i stabilność podczas jazdy.

Więcej szczegółów

599,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowoczesne rolki rekreacyjne dla kobiet Bladerunner Formula 90, które wyróżnia atrakcyjne, czarno-fioletowe wykończenie. Wybierają je zawodniczki preferujące szybką i bardzo precyzyjną jazdę. Doskonale radzą sobie podczas jazdy po mieście, jak również w trakcie wyczerpujących treningów. Co więcej, jest to model dla zawodniczek o różnym poziomie zaawansowania.

  Prezentowane rolki wykorzystują półmiękki, a zarazem bardzo wygodny but wewnętrzny, który jest świetnie dopasowany do kobiecej stopy. Taka budowa oferuje im niesamowity komfort i wygodę podczas jazdy.

  Do rolek Formula 90 dodano aluminiowe płozy pozwalające na montaż dużych kółek. Jest to rozwiązanie cenione przede wszystkim przez doświadczonych rolkarzy, dla których najważniejsza jest stabilność i poprawa osiągów. Do prezentowanych rolek Bladerunner zastosowano koła poliuretanowe (kauczukowe) o średnicy 90 mm i twardości 78 A.

  Bladerunner Formula 90 posiadają wytrzymałe łożyska ABEC9, które wpływają na szybką jazdę oraz lepszą kontrolę nad rolkami.

  Dopełnieniem całości jest mocowanie korzystające z tradycyjnych sznurówek, rzepa Strap pod kątem 45 stopni oraz górnej klamry nad kostką. Na rolce zamontowano hamulec.

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, górna klamra

  Szyna: Aluminiowa 279mm (roz. 39-42) i 288mm (roz. 43-47)

  Kółka: Bladerunner 4x90mm / 78 A

  Łożyska: ABEC9

10 Inne produkty w tej samej kategorii: