Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Macroblade 110 3WD W zielone 2018 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Macroblade 110 3WD W zielone 2018

Nowy

Rollerblade

Damska wersja nowoczesnych rolek Rollerblade Rollerblade Macroblade 110 3WD W, które rolkarki wybierają do jazdy fitnessowej i rekreacyjnej. Model oferuje niezwykły komfort i wygodę, doskonałe osiągi i możliwość udoskonalania umiejętności.

Więcej szczegółów

1 159,00 zł

1 099,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Macroblade 110 3WD W w kolorze czarno-zielonym to damska wersja atrakcyjnych rolek do jazdy fitnessowej i rekreacyjnej, po które z chęcią sięgają zawodniczki na każdym poziomie zaawansowania w jeździe na rolkach. Ich głównym atutem jest oryginalny design, wykorzystanie wytrzymałych materiałów i innowacyjna konstrukcja.

  Prezentowany model wyposażono w skorupę Macroblade typu Shell, dzięki której stopa zawodniczki jest doskonale trzymana w stawie skokowym. Umożliwia to jeszcze lepszą kontolę rolek. Skorupa powstała w oparciu o technologię seamless - nie ma w niej linii łączenia.

  But wewnętrzny Liner High Performance z dodatkową wkładką treningową jest częściowo wyjmowany i bardzo dobrze wentylowany. Dzięki takiej budowie komfort jazdy na rolkach jest jeszcze bardziej wzmocniony.

  Model Macroblade 110 3WD wykorzystuje aluminiowe płozy Twinblade 3WD wraz z kołami kauczukowymi RB Supreme o średnicy 110 mm i twardości 85 A, co wpływa na szybkość i komfort jazdy.

  Warto wspomnieć także o innowacyjnych łożyskach silikonowo-żelowych SG 9, które gwarantują minimalizację tarć i wysoką trwałość rolek. Model marki Rollerblade wiązany jest przy wykorzystaniu stabilnej klamry nad kostką, paska z rzepem pod kątem 45 stopni i klasycznych sznurówek.

  But zewnętrzny: Macroblade typu Shell

  But wewnętrzny: Liner High Performance z wkładką treningową, częściowo wyjmowalny

  Zapięcie: sznurówki, klamra pod kątem 45 stopni, górna klamra nad kostką

  Płoza: Twinblade Aluminium 3WD (max 3x110 mm), 11,4''

  Kółka: Supreme 3x110, mm / 85A

  Łożyska: SG 9

  Waga: 3,5 kg

10 Inne produkty w tej samej kategorii: