Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Tempest 100 W złote 2017 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Tempest 100 W złote 2017

Nowy

Rollerblade

Damska wersja rolek Rollerblade Tempest 100 W z kategorii fitness. Rolki charakteryzuje niska waga, stabilność, a także duże koła, dzięki którym jazda jest bezpieczna i komfortowa. Model nadaje się do szybkiej jazdy, a także maratonów.

Więcej szczegółów

1 899,00 zł

1 499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Tempest 100 W to damska wersja znakomitych rolek z kategorii fitness, które proponuje firma Rollerblade. Model w kolorze czarno-złotym wybierają zawodniczki, które preferują szybką jazdę, jak również te biorące udział w maratonach.

  Jednym z głównych atutów prezentowanych rolek jest wytrzymała skorupa, którą wykonano z najwyższej jakości włókna węglowego. Dzięki niej zawodniczki cieszą się nie tylko komfortem, ale także szybką jazdą.

  But wewnętrzny Form 5 Stars Fit ze specjalnym systemem wentylacji gwarantuje znakomitą oddychalność stóp w modelu Tempest 100 W, co znacząco wpływa na wygodę podczas jazdy.

  Producent wykorzystał w tym modelu 4 kółka Hydrogen o twardości 85A, które zaprojektowano w nowym ustawieniu, co wpływa na obniżenie środka ciężkości w trakcie szusowania na rolkach.

  Łożyska Silicon Gel 9 (SG9) to niezaprzeczalny atut najnowszych modeli firmy Rollerblade. Zmniejsza opory toczenia, jak również poprawia trwałość rolek.

  Co więcej, o dopasowanie rolek do stopy zawodniczki dba zapięcie przy wykorzystaniu mikroregulowanej klamry zatrzaskowej, klamry zamontowanej pod kątem 45 stopni oraz asymetrycznego sznurowania.

  But wewnętrzny: Premium Liner, wkładka pod stopą Precision

  But zewnętrzny: Tempest włókno węglowe, asymetryczne podbicie

  Zapięcie: mikroregulowana klamra zatrzaskowa, Strap pod kątem 45 stopni, asymetryczne sznurowanie

  Płoza: płoza alu frezowana (max 4x100mm), 12.8'', ośki wyścigowe, ustawiana bocznie (odległość otworów montażowych 195mm)

  Kółka: Hydrogen 4x100mm / 85A, Made in USA

  Łożyska: Twincam ILQ - 9 CLASSIC PLUS

  Hamulec: w kartonie

23 Inne produkty w tej samej kategorii: