Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade Macroblade 80 damskie czerwone 2017 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Macroblade 80 damskie różowe 2017

Nowy

Rollerblade

Świetnie zaprojektowane rolki dla kobiet Rollerblade Macroblade 80, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających rolkarek. Rolki na wiele lat, jeśli będziesz chciała rozwijać większe prędkości można do nich zamontować większe koła o śrdenicy 84 mm.

Więcej szczegółów

699,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Macroblade 80 to rewelacyjne rolki dla kobiet, które przeznaczone są do jazdy rekreacyjnej i fitnessowej. Rolki wybierane są przez rolkarki rozpoczynające przygodę z jazdą, jak również te bardziej doświadczone.

  Macroblade 80 to gwarancja wykorzystania najlepszej jakości materiałów, które pozwalają kobietom cieszyć się bezpieczną i przede wszystkim komfortową jazdą.

  Istotnym elementem prezentowanych rolek jest aluminiowa płoza wykonana z trwałego twintable casting aluminium, czyli stopu glinu wyróżniającego się zwiększoną wytrzymałością i stabilnością.

  Wysoki poziom trwałości i ochronę przed tarciami zapewniają łożyska Silicon Gel 7 (syntetyczny smar silikonowy). Łożyska w połączeniu z kołami o średnicy 80mm i twardości 82A wzmacniają amortyzację i stabilność dla każdego użytkownika.

  Performance 5 Star Fit to but wewnętrzny, który wyróżnia doskonałe dopasowanie do stopy zawodniczki, jak również maksymalna ochrona przed otarciami. Co więcej, but wyposażono w specjalny system wentylacji, dzięki któremu jazda na rolkach w deszczowe lub upalne dni przestanie być problemem. But o bezszwowej konstrukcji można prać w pralce.

  Rolki Macroblade 80 posiadają także odporną na uszkodzenia, przewiewną skorupę, która pozwala na płynne przenoszenie sił ze stopy na płozę.

  Rolki firmy Rollerblade dopasować można według własnych potrzeb dzięki sznurowadłom. Stopę w kostce rewelacyjnie chroni pasek Strap, który zamontowano pod kątem 45 stopni.

  W miarę nabywania umiejętności można do tej płozy zainstalować większe koła 84mm, wówczas jazda będzie szybsza.

  But zewnętrzny: Macroblade

  But wewnętrzny: Performance 5 Star Fit z wkładką Training

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Twintable Casting Aluminium, długość 10,2 cali dla rozmiarów: EU35 - EU44 oraz 11 cali dla EU44,5 - EU47,5

  Kółka: 80mm, 82A, poliuretanowe w kszałcie elipsy

  Łożyska: SG7 z żelem silikonowym

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

24 Inne produkty w tej samej kategorii: