Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rollerblade Tempest 100C Inline rolki damskie 2015 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Tempest 100 C W damskie 2016

Nowy

Rollerblade

Rolki Rollerblade Tempest 100C Inline to idealny wybór dla Pań, które chcą połączyć maratony z jazdą szybką. Ich wszechstronność możliwa jest dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów.

Więcej szczegółów

1 799,00 zł

1 149,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Rolki Rollerblade Tempest 100C Inline charakteryzują się niewielką wagą oraz wysoką sztywnością. Duże kółka RB Hydrogen 100 mm o twardości 85A zostały zamontowane w nowym ustawieniu, by obniżyć środek ciężkości i nadać cechy rolek speedowych. Ponadto wysoka cholewka i idealne dopasowanie gwarantują bezpieczeństwo w każdym momencie treningu, a co za tym idzie mniej kontuzji.

    But zewnętrzny wykonano z włókna węglowego, które słynie z niskiej wagi i wytrzymałości. Powłoka ta to także dodatkowe wsparcie na dużych odległościach, gwarantując stabilność i precyzyjną jazdę. Rolki Rollerblade Tempest 100C Inline posiadają szynę Extruded Alu wykonaną z wysokiej jakości aluminium. Rama tworzona poprzez wytłaczanie zapewnia płynna jazdę.

    Wysokowydajne łożyska SG9 zapewniają najmniejsze opory toczenia oraz dużą odporność na uszkodzenia. Nowy but wewnętrzny stworzony jest w technologii Form 5 Stars Fit, która zapewnia wysoki komfort i wygodę. Ponadto jest tam zainstalowany system wentylacji odpowiedzialny za utrzymanie chłodnych stóp. Model ten posiada anatomiczny kształt, idealnie dopasowany do kształtu ciała kobiet.

11 Inne produkty w tej samej kategorii: