Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolkarstwo

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade RB DA Danny Aldridge Zobacz większe

Rolki Rollerblade RB DA Danny Aldridge

Nowy

Rollerblade

Rollerblade RB DA, czyli rolki Danny Aldridge to projekt najlepszego rolkarza urban. Przeznaczone do freeride, stworzone aby maksymalnie polepszyć osiągi podczas jazdy na rolkach!

Więcej szczegółów

999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rolki RBDA to maksymalnie stuningowany model Rollerblade RB 80 (w tym sezonie RB Cruiser), po których zostało praktycznie kilka części. Dopracowaniem rolek RB 80 zajął się oczywiście Danny Aldridge – najlepszy rolkarz w jeździe typu urban. Rolki klasy premium, limitowana edycja!

  Rolki Rollerblade RBDA

  Bazą rolek jest oczywiście poliuretanowa skorupa Rollerblade RB słynąca z niezwykle wysokiego komfortu jak na hard shell. W jej wnętrzu znajdziemy nowy but wewnętrzny RB Premium training, świetnie dopasowujący się do stopy oraz shock absorber.

  Siłę z buta zewnętrznego na kółka przenosi wytrzymała płoza z aluminium formowanego za pomocą wytałaczania, z gwintami na śruby, w systemie SSM.

  Rolki RB DA jeżdżą na najlepszych łożyskach na rynku ILQ 7 Plus. Oprócz maksymalnej minimalizacji tarcia łożyska są bardzo lekkie i łatwe do czyszczenia.

  Danny Aldridge również nie oszczędzał pieniędzy na kółka. W Rollerblade RBDA są to legendarne hydrogene, których komplet bez łożysk kosztuje ponad 300zł. Kółka słyną z optymalnej amortyzacji i świetnej przyczepności.

  Cena za taki komplet to wręcz prezent od Danny Aldridge, z pewnością znajdą się osoby, które kupią te rolki dla samych części, ponieważ w tym przypadku otrzemujemy całe rolki w cenie samej płozy z kołami.

  But zewnętrzny: Nowy RB Premium Training z shock absorberem

  But wewnętrzny: Rollerblade RB

  Zapięcie: sznurówki, klamra micro pod kątem 45 stopni, klamra górna

  Płoza: Extruded Alu (max 4x80mm) 243mm dla rozmiarów od EU 23-28,5 oraz 255 mm dla rozmiarów od EU 29-31,5 w systemie SSM

  Kółka: Hydrogen 4x80mm, 85A, w kszałcie elipsy

  Łożyska: TWINCAM ILQ 7 PLUS

  Waga: 3,5 kg

  W zestawie znajduje sie również hamulec możliwy do zamocowania na rolce.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: