Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rękawice turystyczne

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rab Rękawice Power Stretch Pro Glove damskie czarne Zobacz większe

Rab Rękawice Power Stretch Pro Glove damskie czarne

Nowy

Rab

Damskie rękawice polarowe dla kobiet Rab Power Stretch Pro Glove w uniwersalnym, czarnym kolorze. Idealnie przylegają do dłoni, są elastyczne i niezwykle wygodne podczas noszenia.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rękawice polarowe dla kobiet Rab Power Stretch Pro Glove w kolorze czarnym, które oferują pełne dopasowanie do dłoni i elastyczną konstrukcję, która zapewnia maksymalną swobodę ruchu. Wybierane są do noszenia zarówno zimą jako warstwa docieplająca do klasycznych rękawic, jak również wiosną i jesienią jako warstwa samodzielna.

  Rękawice Rab Power Stretch Pro Glove wyposażone zostały w długie mankiety, które z powodzeniem można schować pod rękawami kurtki, by ochronić się jeszcze bardziej przed mrozem i wiatrem. Do mankietów dodano także zakończenia z elastyczną lamówką, która poprawia dopasowanie rękawic do dłoni.

  Polartec Power Stretch Pro

  Wysokiej klasy materiał Polartec Power Stretch Pro, który wyróżnia dwuwarstwowa konstrukcja chroniąca przed wiatrem i mrozem. Dodatkowo, tkanina odpowiada za świetną oddychalność i lepsze odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Lekki materiał o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

  Polartec Power Stretch Pro

  Polartec Power Stretch Pro jest materiałem elastycznym i oferującym dużą swobodę ruchu. Skutecznie odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając oddychalność, świeżość i suchość skóry.

  Parametry techniczne:

  - Waga: 38 g

15 Inne produkty w tej samej kategorii: