Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rękawice turystyczne

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rab Rękawice puchowe Expedition 8000 Mitts złote Zobacz większe

Rab Rękawice puchowe Expedition 8000 Mitts złote

Nowy

Rab

Rab Expedition 8000 Mitts to wygode, bardzo ciepłe rękawice puchowe dla mężczyzn, wykorzystujące dwa rodzajem materiałów: kaczy puch 850 cui oraz syntetyczny materiał Primaloft Gold. Modne, wodoodporne i lekkie.

Więcej szczegółów

599,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Expedition 8000 Mitts to jeden z najpopularniejszych produktów brytyjskiej marki Rab - lekkie rękawice puchowe, które świetnie sprawdzają się podczas różnego rodzaju aktywności trekkingowych i turystycznych. Poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach - na wysokości 8000 metrów lub w bardzo niskich temperaturach.

  Rękawice puchowe Rab oferują pełną ochronę podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, za co odpowiada wykonanie z najwyższej jakości materiałów, docenianych zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów.

  Prezenowane rękawice puchowe Expedition 8000 Mitts wyposażone zostały w funkcjonalne patenty - wydłużony mankiet ze ściągaczem i regulowanym paskiem na nadgarstek. W wewnętrznej części rękawic zastosowano specjalne wzmocnienia z materiału Nylon 70D, który chroni je przed przetarciami. Szybkie złączenie rękawic ze sobą umożliwia specjalny klips.

  Pertex Endurance

  Jest to bardzo gruby materiał o dużej wytrzymałości, niskiej wadze i świetnej oddychalności. Wybierany do produkcji odzieży z puchowym lub syntetycznym wypełnieniem. Pertex Endurance to miły w dotyku materiał chroniący przed deszczem, śniegiem oraz namakaniem.

  Nikwax Hydrophic Down

  Nikwax Hydrophobic Down to zaawasowana technologicznie, hydrofobowa impregnacja puchu, która sprawia, że puch nie jest podatny na przemoknęcie i może szybciej wyschnąć.

  Primaloft to kolejny nowoczesny materiał, który oferuje duży poziom ciepła, wodoodporności, miękkości, lekkości oraz kompresyjności. Stworzony na potrzeby NASA, wykorzystywany podczas produkcji wysokojakościowej odzieży i obuwia sportowego. Wersja Primaloft Gold posiada najlepsze właściwości kompresyjne oraz najlepszy stosunek izolacji do masy.

  Parametry techniczne:

  Waga: 280

15 Inne produkty w tej samej kategorii: