Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rakiety tenisowe rekreacyjne

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Tecnifibre T-REBOUND TEMPO 255 LITE rakieta tenisowa Zobacz większe

Tecnifibre T-REBOUND TEMPO 255 LITE rakieta tenisowa

Nowy

Tecnifibre

Rakieta tenisowa dla kobiet T-REBOUND TEMPO 255 LITE, która ma ułatwić grę w tenisa i sprawić, że stanie się ona jeszcz bardziej komfortowa. Wybeirana przez zawodniczki początkujące, średniozaawansowane i te z grupy juniorskiej.

Więcej szczegółów

489,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Solidna, uniwersalna rakieta tenisowa Tecnifibre T-REBOUND TEMPO 255 LITE, która powstała z myślą o kobietach, które pragną cieszyć się przyjemną i komfortową grą w tenisa. Dedykowane zawodniczkom początkującym i średniozaawansowanym, jak również juniorkom przechodzącym na dorosły, kobiecy sprzęt.

  Rakieta tenisowa T-REBOUND TEMPO 255 LITE ma na celu podwyższać manewrowość, moc oraz rotację. Zapewnia znakomite czucie połączone z pewnością siebie na korcie.

  Technologie:

  - Tempo: nowa konstrukcja rakiety tenisowej Tecnifibre, która oferuje o 1 cm mniejszą długość sprzętu, dzięki czemu rakieta tenisowa jest bardziej zwrotna, a jej spin jest dodatkowo wzmocniony.

  - Geometria podwójnego kształtu: technologia decydująca o podwyższonej staiblności i mocy rakiety tenisowej T-REBOUND TEMPO 255 LITE, by wspierać odporność na skręcanie.

  - Pro Active Pattern: w prezentowanej rakiecie tenisowej zastosowano dodatkową szczelinę pomiędzy strunami, dzięki której zarówno obroty, jak i cała moc sprzętu zostały podwyższone.

  - Ezlock Eyelets: rakieta tenisowa Tecnifibre wykorzystuje płaskie tuleje ("oczka"), które pozwalają na łatwiejsze i szybsze zakładanie naciągu oraz wiązanie supłów.

  - Superlight Cap - udoskonalona konstrukcja grommetu, dzięki któremu rakieta jest jeszcze bardziej zwrotna i odporna na uderzenia oraz kontakty z podłożem.

  Rakieta tenisowa Tecnifibre T-REBOUND TEMPO 255 LITE sprzedawana jest z pokrowcem.

  Waga (bez naciągu): 255 g

  Balans: 340 mm +/- 7 mm

  Układ strun: 16x19 mm

  Profil ramy: 23/25 mm

  Materiał: grafit

  Naciąg: rakieta sprzedawana z naciągiem

23 Inne produkty w tej samej kategorii: