Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Piłka ręczna

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do piłki ręcznej Mizuno Wave Ghost niebieskie 2018 Zobacz większe

Buty halowe do piłki ręcznej Mizuno Wave Ghost czarne 2017

Nowy

Mizuno

Nowoczesne buty halowe Mizuno Wave Ghost w kolorze czarnym, dedykowane piłkarzom ręcznym o różnym poziomie zaawansowania. Model oparty o technologię Wave, gwarantuje wysoki poziom amortyzacji i stabilizacji.

Więcej szczegółów

339,00 zł

249,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Atrakcyjne buty halowe Mizuno Wave Ghost dla mężczyzn uprawiających różnego rodzaju sporty halowe, w tym przede wszystkim grających w piłkę ręczną oraz np. squsha, tenis stołowy.

  Buty oparto o innowacyjną technologię Wave, która znacząco wpływa na podwyższenie amortyzacji, stabilizacji i przyczepności, co jest szczególnie istotne przede wszystkim podczas wykonywania ruchów bocznych.

  Mizuno Wave to równoległa płytka kompozytowa wykorzystana we wszystkich butach z kolekcji Wave. Jej celem jest poprawa amortyzacji oraz dynamiki odbicia.

  Nowoczesny system usprawniający płynność w przetaczaniu stopy, jak również komfort podczas wykonywania ruchów bocznych i zwrotów.

  Bardzo wytrzymałe wkładki wymienne zastosowane w butach Wave Ghost wpływają na komfort i trwałość prezentowanego modelu.

  Lekki materiał SR Touch wykorzystano w przodostopiu buta, by zapewniać zawodnikom jeszcze lepsze odbicie oraz utrzymuje płynne i szybkie przetaczanie stopy.  Waga: 270 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: