Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Piłka ręczna

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Ghost damskie czarne 2018 Zobacz większe

Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Ghost damskie czarne 2018

Nowy

Mizuno

Mizuno Wave Ghost w kolorze czarnym to damska wersja wygodnych butów do gry w piłkę ręczną, które doskonale sprawdzą się także podczas uprawiania innych sportów halowych. Oferują wysoki stopień amortyzacji i stabilizacji, jak również lepsze odbicie.

Więcej szczegółów

339,00 zł

288,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Jeden z najpopularniejszych modeli butów Mizuno do uprawiania sportów halowych - buty Wave Ghost w kolorze czarnym, po które sięgają aktywne i wysportowane kobiety. Buty zaskakują atrakcyjną konstrukkcją, dzięki której kobieta może cieszyć się niesamowitą amortyzacją i stabilizacją, jak również płynnością w ruchach i lepszym odbiciem.

  Płytka kompozytowa Mizuno Wave to główny element wszystkich butów z kolekcji Wave. Jego celem jest zapewnienie wysokiego stopnia amortyzacji, jak również stabilizacji przy równoczesnym zachowaniu dynamiki odbicia.

  Wykonywanie ruchów bocznych w butach Wave Ghost staje się łatwiejsze, a przyczepność jest jeszcze wyższa za sprawą technologii Dynamotion Groove, która tworzy podeszwę prezentowanych butów.

  Buty Wave Ghost sprzedawne są z świetnie dopasowanymi do stopy wkładkami wymiennymi, która wpływają na komfort i trwałość modelu.

  Ostatnim elementem budującym podeszwę prezentowanych butów jest lekki materiał amortyzujący SR touch, który ma na celu redukować wstrząsy, a także zachować płynność i jeszcze lepsze przetaczanie stopy.  Waga: 230 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: