Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Piłka ręczna

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Ghost niebieskie 2018 Zobacz większe

Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Ghost niebieskie 2018

X1GA178036

Nowy

Mizuno

Uniwersalne buty do użytkowania w sportach halowych Mizuno Wave Ghost w kolorze niebieskim. Mężczyźni wybierają je z uwagi na niesamowitą stablność, amortyzację oraz znakomite odbicie.

Więcej szczegółów

339,00 zł

288,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość marki Mizuno na sezon wiosenny 2018 - wszeschstronne buty do uzytkowania w sportach halowych Wave Ghost w kolorze niebieskim. Model skierowany do mężczyzn, którzy cenią sobie znakomitą amortyzację, stabilizację oraz znakomite odbicie. Kolejnym ich atutem jest atrakcyjna podeszwa z niebrudzącej się gumy, która poprawia walory estetyczne modelu.

  Technologia Wave zastosowana we wszystkich butach z tej serii odpowiada za wysoki poziom amortyzacji i stabilizacji, co przekłada się na komfort i niesamowitą dynamikę odbicia.

  Technologia Dynamotion Groove to element podeszwy, który sprawia, że zawodnik cieszy się świetną przyczepnością, przede wszystkim podczas wykonywania ruchów bocznych.

  Wkładki wymienne butów Mizuno świetnie dopasowują się do stopy zawodnika, a także poprawiają komfort i wytrwałość produtu.

  Lekki materiał amortyzujący SR touch doskonale absorbuje wstrząsy, a także pozwala na utrzymanie płynnego i szybkiego przetaczania stopy.  Waga: 270 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: