Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary rowerowe

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Gogle rowerowe Bliz Edge Drop MTB Black Zobacz większe

Gogle rowerowe Bliz Edge Drop MTB Black

6000113 20

Nowy

BLIZ

Profesjonalne gogle rowerowe Bliz Edge Drop MTB Black dla zawodników, którzy stawiają na szybką jazdę na rowerze lub rolkach. Gogle świetnie chronią oczy przed promieniowaniem UV, a także skutecznie optymalizują pole widzenia, co przekłada się na jeszcze lepszą widoczność w każdych warunkach. Okulary można z powodzeniem łączyć z kaskiem oraz soczewkami kontaktowymi.

Więcej szczegółów

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Gogle rowerowe Bliz Edge Drop MTB Black dla tych, którzy nie boją się rozwijać zawrotnych prędkości podczas jazdy na rowerze lub rolkach. Model dedykowany doświadczonym zawodnikom, dla których priorytetem jest rewelacyjna widoczność i ochrona oczu podczas szybkiej, agresywnej jazdy. Uniwersalna kolorystyka i ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że model ten jest znakomitym rozwiązaniem zarówno dla aktywnych kobiet, jak i mężczyzn.

  nrysujące się szkła

  Edge Drop MTB to okulary sportowe bazujące na pionierskim systemie OTG Ready, który jest dedykowany sportowcom noszącym okulary korekcyjne. Dzięki możliwości połączenia gogli ze szkłami kontaktowymi zawodnik może cieszyć się rewelacyjną widocznością bez jakichkolwiek zniekształceń.

  Gogle rowerowe Bliz wyposażone zostały w szkła z wysokiej jakości poliwęglanu Bliz X-PC, zapewniające 10-krotnie wyższy poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz maksimum ochrony oczu przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA, UVB oraz UVC. Szkła w wersji podwójnej dbają również o znakomite zabezpieczenie przed zamgleniami, co jest szczególnie istotne podczas aktywności w trudnych warunkach pogodowych.

  nrysujące się szkła

  Gogle rowerowe Bliz Edge Drop MTB posiadają idealnie dopasowany do głowy pasek silikonowy o szerokości 50 mm, dodatkowo wzmocniony potrójną warstwą pianki, która gwarantuje niezrównany komfort podczas ćwiczeń. Całość dopełniają funkcjonalne klipsy boczne, pozwalające na łączenie gogli z kaskiem.

  Bliz Edge Drop

  Do kompletu dodajemy miękkie etui z mikrofibry.

  Dane techniczne:

  Kategoria filtra: 1 VLT 55%

  100% ochrona przed UVA, UVB, UVC

  Szkła: Poliwęglanowe, podwójne

  Pasek: silikonowy 50 mm

  Klipsy boczne

Produkty powiązane

20 Inne produkty w tej samej kategorii: