Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary rowerowe

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary Bliz Hybrid Smallface Matt Black Zobacz większe

Okulary Bliz Hybrid Smallface Matt Black

5280810 20

Nowy

BLIZ

Najnowsze okulary sportowe dla zawodników o mniejszej twarzy - Bliz Hybrid Smallface ze szkłami z poliwęglanu Bliz X-PC. Okulary doskonale dopasowują się przede wszystkim do twarzy kobiet i juniorów, gwarantując im komfort i 100% ochrony UV. W komplecie 2 soczewki kontrastowe: przezroczysta i pomarańczowa.

Więcej szczegółów

399,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Bliz Hybrid Smallface to profesjonalne okulary sportowe dla zawodników o mniejszej twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem grupy kobiet i juniorów. Dzięki udoskonalonej konstrukcji okulary idealnie przylegają do twarzy sportowca, zapewniając mu odpowiednio duże pole widzenia oraz niewiarygodny komfort. Do kompletu z okularami Bliz Hybrid Smallface producent dodaje 2 pary soczewek wymiennych: kat. 2 w kolorze pomarańczowym, idealne na pochmurne dni, jak również kat. 0 w kolorze białym, doskonałe na noc.

  Okulary Hybrid Smallface z pewnością przykują Twoją uwagę nowoczesnym, a zarazem uniwersalnym wyglądem. Wyróżnia je nowoczesna konstrukcja z solidnymi oprawkami z Grilamidu TR-90 w kolorze czarnym. To nie wszystko. Okulary z serii Hybrid posiadają wysokiej klasy szkła poliwęglanowe Bliz X-PC, dzięki którym Twoje oczy zyskują 100% ochronę przed promieniowaniem UV, a sprzęt staje się jeszcze bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki nim na dobre zapomnisz o niespodziewanych pęknięciach i zarysowaniach soczewek.

  nrysujące się szkła

  Niezaprzeczalnym atutem okularóy Hybrid Smallface jest technologia Hydro Lens System, czyli szkła hydrofobowe, które skutecznie redukują gromadzenie się kropel cieczy na szkłach (potu lub deszczu), a także oferują idealną krzywiznę.

  Wśród pozostałych elementów okularów Bliz zaliczyć należy regulowany nosek i elastyczne zauszniki, które perfekcyjnie przylegają do twarzy zawodnika.

  Z okularami Bliz Hybrid Smallface otrzymujesz:

  - twarde etui,

  - ściereczkę do czyszczenia,

  - 2 soczewki zapasowe: jedną kontrastową i jedną czystą.

  Dane techniczne:

  Kategoria filtra: 3 VLT 14% + dodatkowe soczewki kat. 2 i kat. 0

  100% ochrona przed UVA, UVB

  Szkła: Poliwęglanowe, wymienne + dodatkowe pomarańczowe i przeźroczyste/białe

  Oprawki: Grilamid TR90

  Regulowany nosek

  Regulowane zauszniki

  Zgodne z europejskim standardem EN ISO 12312-1:2013

  Waga: 28 g

Produkty powiązane

21 Inne produkty w tej samej kategorii: