Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary rowerowe

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary Bliz Hybrid Rubber Black Zobacz większe

Okulary Bliz Hybrid Rubber Black

5280654 20

Nowy

BLIZ

Wielofunkcyjne okulary dla sportowców Bliz Hybrid, kompatybilne z adapterem optycznym Hybrid. Okulary wyposażone zostały w wytrzymałe oprawki z Grilamidu TR-90 oraz szkła poliwęglanowe, które gwarantują 100% ochrony oczu przed promieniowaniem UV. W komplecie dodatkowe szkła kat. 2 i kat. 0.

Więcej szczegółów

399,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Kultowe okulary sportowe Bliz Hybrid o wszechstronnym zastosowaniu, idealne dla kobiet i mężczyzn stawiających na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Okulary Hybrid to model z wyższą ramą, dzięki czemu zapewnia sportowcom jeszcze lepszą wydajność niż do tej pory. W komplecie dodatkowe soczewki kat. 2 pomarańczowe na pochmurną pogodę i kat. 0 na noc.

  Okulary Bliz Hybrid świetnie łączą w sobie nowoczesny design, idealne dopasowanie do twarzy i komfort podczas długich, intensywnych treningów. Zastosowano w nich przede wszystkim wysokiej klasy oprawki z Grilamidu TR-90, dzięki którym sprzęt jest jeszcze bardziej wytrzymały niż do tej pory i oferuje nadzwyczajny komfort użytkowania.

  Okulary Hybrid posiadają szkła wykonane z poliwęglanu Bliz X-PC, oferujące niezwykłą odporność na uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, zarysowania, pęknięcia), jak również 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Model wyposażony został w dwie pary soczewek: przezroczystą i kontrastową, co pozwala cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem w każdych warunkach pogodowych.

  nrysujące się szkła

  Bliz Hybrid to model ze szkłami hydrofobowymi (technologia Hydro Lens System), co gwarantuje idealną krzywiznę, 100% ochrony UV i zabezpieczenie przed gromadzeniem się kropel deszczu lub potu na soczewkach.

  Okulary Hybrid posiadają także regulowany nosek i odpowiednio dopasowane do twarzy zauszniki. Kompatybilne są z adapterem optycznym Hybrid, dzięki czemu mogą być z powodzeniem noszone przez osoby z wadami wzroku.

  Bliz Hybrid

  Okulary Bliz Hybid dostępne są w komplecie z:

  - twardym etui,

  - ściereczką do czyszczenia,

  - 2 soczewkami zapasowymi: jedną kontrastową i jedną czystą.

  Dane techniczne:

  Kategoria filtra: 3 VLT 14% + dodatkowe soczewki kat. 2 i kat. 0

  100% ochrona przed UVA, UVB

  Szkła: Poliwęglanowe, wymienne + dodatkowe pomarańczowe i przeźroczyste/białe

  Oprawki: Grilamid TR90

  Regulowany nosek

  Regulowane zauszniki

  Zgodne z europejskim standardem EN ISO 12312-1:2013

  Waga: 30 g

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: