Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary rowerowe

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary Bliz Matrix White Zobacz większe

Okulary Bliz Matrix White

5280403 20

Nowy

BLIZ

Modne okulary przeciwsłoneczne o charakterze sportowym Bliz Matrix w kolorze białym, gwarantujące komfort podczas codziennego użytkowania, jak również w trakcie uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznych. Okulary o 100% ochronie przed promieniowaniem UV, idealnie dopasowane do twarzy.

Więcej szczegółów

349,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Bestsellerowe okulary sportowe Bliz Matrix z jedną soczewką, zaprojektowane w kolorze białym. Okulary wyróżnia nowoczesny design, jak również doskonała funkcjonalność i niesamowita wytrzymałość osiągnięta za sprawą wykorzystania najlepszej jakości materiałów.

  Okulary Bliz Matrix to model bazujący na Grilamidzie TR90, który zastosowano w oprawkach z gumowymi, regulowanymi noskami oraz zausznikami. Oprawki są świetnie dopasowane do twarzy, nie powodując jakichkolwiek otarć lub ucisków.

  Prezentowane okulary sportowe Matrix to także wysokiej klasy poliwęglanowa soczewka z materiału Bliz X-PC, która jest w 100% odporna na promieniowanie UVA, UVB i UVC, a także chroniąca okulary przed pęknięciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Soczewka z filtrem kategorii 3.

  Dodatkowo, w soczewce Bliz zastosowano innowacyjny system Hydro Lens System T, który oprócz wcześniej wspomnianych atutów, oferuje dodatkową funkcję Anti-Scratch, chroniącą przed zadrapaniami, jak również doskonałe właściwości hydrofobowe, dzięki czemu na powierzchni soczewek nie utrzymują się większe krople wody.

  Niska waga okularów Bliz na poziomie zaledwie 34 g. W komplecie otrzymujemy etui z przegrodami na wymienne soczewki oraz ściereczkę do czyszczenia okularów.

  Dane techniczne:

  Kategoria filtra: 3 VLT 14%

  100% ochrona przed UVA, UVB, UVC

  Szkła: Poliwęglanowe z powłoką hydrofobową, wymienne

  Oprawki: Grilamid TR90

  Regulowany nosek, możliwy do wymiany

  Regulowane zauszniki

  Zgodne z europejskim standardem EN ISO 12312-1:2013

  Waga: 34 g

3 Inne produkty w tej samej kategorii: