Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary rowerowe

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary Bliz Hybrid Smallface Pink Zobacz większe

Okulary Bliz Hybrid Smallface Pink

5280841 20

Nowy

BLIZ

Okulary sportowe Bliz Hybrid Smallface w kobiecym, różowym wykończeniu. Dedykowane osobom o mniejszej twarzy - kobietom, jak również juniorom, którzy pragną cieszyć się komfortem i wygodą podczas aktywności fizycznych. Okulary świetnie dopasowane do twarzy, doskonale chroniące przed promieniowaniem UV.

Więcej szczegółów

399,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Okulary Bliz Hybrid Smallface w kolorze różowym to doskonała propozycja dla kobiet o mniejszej twarzy, jak również juniorkach, które pragną cieszyć się niesamowitym komfortem i wygodą podczas aktywności fizycznych. Okulary dedykowane dla osób uprawiających sporty o średniej intensywności i potrzebują maksymalnego odchylenia światła oraz przepływu powietrza.

  Okulary sportowe Bliz o wadze zaledwie 26 gramów wyposażono w grilamidowe oprawki, które oferują niesamowitą lekkość i elastyczność, jak również świetne dopasowanie do twarzy. W modelu zastosowano także regulowane, gumowe noski i zauszniki, co podwyższa komfort użytkowania przez cały dzień.

  Soczewki okularów Hybrid Smallface wykonano z wysokiej jakości poliwęglanu, który jest nietłukący i w 100% chroniący przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Okulary spełniają normy EN ISO 12312-1. Sprzedawane w kompleice z twardym etui z kieszonkami na dodatkowe soczewki, ściereczką oraz dwiema parami soczewek (przezroczystymi - kat. 0 i kontrastowymi - kat. 2).

  Dane techniczne:

  Kategoria filtra: 3 VLT 11%

  100% ochrona przed UVA, UVB

  Szkła: Poliwęglanowe z powłoką hydrofobową, wymienne

  Oprawki: Grilamid TR90

  Regulowany nosek

  Regulowane zauszniki

  Zgodne z europejskim standardem EN ISO 12312-1:2013

  Waga: 26 g

2 Inne produkty w tej samej kategorii: