Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary pływackie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary pływackie 4SWIM Jelly Jnr pomarańczowe Zobacz większe

Okulary pływackie 4SWIM Jelly Jnr pomarańczowe

4-00206012

Nowy

4SWIM

Okulary pływackie 4SWIM Jelly Jnr to model zaprojektowany z myślą o dzieciach, które lubią spędzać czas w wodzie. Okulary nie podrażniają skóry, są bardzo wygodne i dopasowane do twarzy dziecka.

Więcej szczegółów

34,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Dziecięce okulary pływackie Jelly Jnr firmy 4SWIM to model dla wszystkich małych miłośników wody, którzy chcą cieszyć się świetną zabawą w wodzie lub pragną rozpocząć naukę pływania.

    Okularki wykonane zostały z miękkiego i hipoalergicznego silikonu, który nie podrażnia skóry i nie wywołuje alergii. Okularki posiadają solidne uszczelki, które chronią przed wlewaniem wody do środka, jak również podwójny pasek z systemem Quick-Fit, który pozwala na szybkie dopasowanie ich do głowy małego pływaka.

    Szkła w okularach pływackich Jelly Jnr wykonano z wysokiej jakości poliwęglanu, dzięki któremu obraz nie ulega zniekształceniom, a widzenie nie zostaje zakłócone.

    Okulary pływackie Jelly Jnr to także system Anti-Fog, który chroni szkła przed zaparowaniem, co znacząco wpływa na komfort podczas czasu spędzonego w wodzie.

    Firma 4SWIM pokryła szkła swoich okularów dodatkową warstwą z filtrem UV, będącym idealną ochroną przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: