Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary pływackie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary pływackie 4SWIM Nemo Jnr czerwone Zobacz większe

Okulary pływackie 4SWIM Nemo Jnr czerwone

4-01326006

Nowy

4SWIM

Dziecięce okulary pływackie Nemo Jnr renomowanej firmy 4SWIM. Okulary świetnie sprawdzają się podczas zabaw w wodzie - są wygodne, szczelne i dopasowane do twarzy.

Więcej szczegółów

44,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Nemo Jnr to okulary pływackie firmy 4SWIM przeznaczone dla najmłodszych pływaków. Okularki doskonale sprawdzą się podczas zabaw w wodzie, jak również w trakcie nauki pływania.

    Podwójny pasek okularów Nemo Jnr wykonany został z miękkiego silikonu, a oprawki z termoplastycznego elastomeru. Co więcej, pasek wyposażono w bardzo praktyczny system Quick-Fit, który pozwala na szybkie dopasowanie okularów do małej główki dziecka. Bardzo miękkie i wygodne uszczelki również świetnie przylegają do twarzy malucha i dodają komfortu podczas użytkowania.

    Szkła okularków pływackich Nemo Jnr wykonano z poliwęglanu, który nie zniekształca obrazu i gwarantuje czyste widzenie w wodzie.

    O niezakłócone widzenie w trakcie zabaw w wodzie dba także system Anti-Fog, który chroni szkła przed zaparowaniem.

    Firma 4SWIM w trosce o oczy dziecka zastosowała dodatkową warstwę UV w szkłach okularów Nemo Jnr, która chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: