Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary pływackie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary pływackie 4SWIM Classic Jnr aqua Zobacz większe

Okulary pływackie 4SWIM Classic Jnr aqua

4-00211013

Nowy

4SWIM

Świetne okulary pływackie dla juniorów Classic Jnr wyprodukowane przez firmę 4SWIM. Okulary są gwarancją komfortu, idealnego dopasowania do twarzy i doskonałej szczelności.

Więcej szczegółów

29,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Juniorskie okularki do pływania Classic Jnr to produkt firmy 4SWIM przeznaczony dla młodych amatorów sportów wodnych, który chcą się cieszyć komfortowym pływaniem każdego dnia. Okulary dedykowane każdemu dziecku, bez względu na jego poziom zaawansowania w pływaniu.

    Termoplastyczny elastomer jest materiałem wykorzystanym do produkcji oprawek okularów Classic Jnr, zaś miękki silikon zastosowano w podwójnym, szerokim pasku. Pasek nie podrażnia skóry i może być dowolnie regulowany, by dopasować go do twarzy małego pływaka. Silikonowe uszczelki, podobnie jak pasek, doskonale przylegają do twarzy.

    Classic Jnr to także poliwęglanowe soczewki, które nie powodują zniekształceń obrazu podczas czasu spędzonego w wodzie.

    Anti-Fog to innowacyjny system zastosowany w szkłach okularów pływackich Classic Jnr. System odpowiada za ochronę przed zaparowaniem i wpływa na wysoki komfort podczas pływania.

    Filtr UV jest standardem stosowanym przez firmę 4SWIM w okularach pływackich. Filtr stanowi dodatkową warstwę w szkłach, która chroni oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: