Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary pływackie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary pływackie 4SWIM Monster Jnr niebieskie Zobacz większe

Okulary pływackie 4SWIM Monster Jnr niebieskie

4-01194012

Nowy

4SWIM

Okulary pływackie Monster Jnr firmy 4SWIM to model dla juniorów, którzy są amatorami sportów wodnych. Okulary są wygodne, dopasowane do twarzy i bardzo szczelne.

Więcej szczegółów

34,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Juniorskie okulary do pływania Monster Jnr wyprodukowane zostały przez znaną firmę 4SWIM. Jest to model, który wybiera każdy mały pływak, bez względu na doświadczenie w pływaniu.

    Oprawki i pasek okularków Monster Jnr wykonano z silikonu, który jest hipoalergiczny i nie podrażnia skóry. Podwójny i szeroki pasek można swobodnie regulować i dopasować do twarzy pływaka. Okulary posiadają także solidne uszczelki, które perfekcyjnie przylegają do twarzy.

    Poliwęglanowe soczewki okularów Monster Jnr zabezpieczają przed zniekształcaniem obrazu i gwarantują komfortowe pływanie.

    By dzieci nie martwiły się zaparowanymi szkiełkami okularów, firma 4SWIM zastosowała w nich innowacyjny system Anti-Fog, który sprawia, że czas w wodzie jest jeszcze przyjemniejszy.

    Filtr UV stanowi dodatkową warstwę w szkłach okularów pływackich Monster Jnr, która chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: