Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary pływackie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary pływackie 4SWIM Diver Jnr niebieskie Zobacz większe

Okulary pływackie 4SWIM Diver Jnr niebieskie

4-01325010

Nowy

4SWIM

Dziecięce okulary pływackie Diver Jnr wyprodukowane przez firmę 4SWIM. Okulary są bardzo wygodne w użytkowaniu i świetnie dopasowane do twarzy małego pływaka.

Więcej szczegółów

59,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Diver Jnr to okulary pływackie wyprodukowane przez firmę 4SWIM z myślą o najmłodszych zawodnikach, którzy rozpoczynają karierę pływacką lub są w trakcie udoskonalania swoich umiejętności.

    Prezentowany model wykonano z miękkiego silikonu, który nie podrażnia skóry i nie wywołuje alergii. Okulary charakteryzuje podwójny, szeroki pasek z systemem Quick-Fit, który pozwala na indywidualne dopasowanie do twarzy małego pływaka.

    Okularki Diver Jnr wyposażono również w poliwęglanowe soczewki, które nie zniekształcają obrazu w trakcie pływania. Materiały wykorzystane do produkcji okularów zapewniają zatem niesamowity komfort i wygodę podczas czasu spędzonego w wodzie.

    Okularki firmy 4SWIM korzystają z innowacyjnego systemu Anti-Fog, który chroni szkła przed zaparowaniem, co pozwala na lepsze widzenie pod wodą.

    Soczewki okularów pływackich Diver Jnr pokryte zostały warstwą z filtrem UV, który chroni oczy przed wpływem promieniowania ultrafioletowego.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: