Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary pływackie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary pływackie 4SWIM Eclipse czarne Zobacz większe

Okulary pływackie 4SWIM Eclipse czarne

4-00704008

Nowy

4SWIM

Uniwersalne okulary pływackie Eclipse to produkt firmy 4SWIM dla każdego zawodnika, bez względu na poziom zaawansowania w pływaniu. Okulary są solidne i doskonale dopasowane do twarzy zawodnika.

Więcej szczegółów

39,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Wszechstronne okulary do pływania Eclipse z serii Active to model zaproponowany przez firmę 4SWIM dla zawodników o zróżnicowanym poziomie zaawansowania w pływaniu.

    Prezentowane okularki do pływania zostały wykonane z miękkiego silikonu, który nie wywołuje reakcji alergicznych. Głównym elementem okularów jest szeroki, podwójny pasek z możliwością regulacji, a także solidne uszczelki, które nie przepuszczają wody do środka.

    Istotnym elementem jest również poliwęglan, który jest materiałem wykorzystanym do produkcji szkieł. Dzięki niemu obraz nie zostaje zniekształcony podczas pływania na długich dystansach.

    4SWIM korzysta z najnowszych technologii, czego dowodem jest system Anti-Fog w szkłach okularów Eclipse. Dzięki niemu szkła nie ulegają zaparowaniu, a sporty wodne stają się przyjemnością.

    Szkła okularów Eclipse korzystają także z dodatkowego filtra UV, dzięki któremu oczy są chronione przed wpływem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: