Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary pływackie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary pływackie 4SWIM Fenix smoke Zobacz większe

Okulary pływackie 4SWIM Fenix smoke

4-01310015

Nowy

4SWIM

Wyjątkowe okulary pływackie Fenix z kolekcji Active to model firmy 4SWIM, który powstał z myślą o wszystkich zawodnikach. Okulary charakteryzuje doskonałe dopasowanie do twarzy, trwałość i wykorzystanie najlepszych materiałów.

Więcej szczegółów

39,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Fenix to świetne okulary pływackie firmy 4SWIM z kolekcji Active. Prezentowany model doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku zawodników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z pływaniem, jak również w przypadku zawodowców.

    Do produkcji okularów Fenix wykorzystano miękki i wytrzymały silikon, który nie wywołuje alergii i podrażnień na skórze. Podwójny pasek z możliwością dowolnej regulacji, a także solidne uszczelki to główne elementy, które wpływają na maksymalny komfort podczas pływania.

    Szkła okularów pływackich zostały stworzone w taki sposób, by korzystanie z nich było jeszcze większą przyjemnością. W tym celu wykorzystano poliwęglan, który jest materiałem nie wywołującym zniekształceń obrazu podczas pływania.

    Czołową technologią wykorzystaną w okularach Fenix jest system Anti-Fog, który dba o to, by szkła nie ulegały zaparowaniu.

    Szkła okularów firmy 4SWIM pokryte zostały warstwą UV, która w znakomity sposób chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: