Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Ochraniacze na rolki

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rollerblade Bladegear W 3 Pack ochraniacze damskie Zobacz większe

Rollerblade Bladegear W 3 Pack ochraniacze damskie

Nowy

Rollerblade

Damskie ochraniacze na łokcie, kolana i nadgarstki, anatomicznie ukształtowane z oddychających materiałów. Wysoki poziom trwałości i optymalnej ochrony.

Więcej szczegółów

109,00 zł

99,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Łatwe w założeniu i utrzymujące się na swoim miejscu dzięki elastycznemu materiałowi oraz regulowanym rzepom. Od wewnątrz miękko wyściełane, by zachować komfort użytkowania.

  Ochraniacze na nadgarstki mocuje się za pomocą rzepów, które należy zapinać na wierzchu dłoni, ponieważ spód dłoni zabezpieczony jest twardym tworzywem wyłożonym od wewnątrz miękką wyściółką. Na rzepie napisane jest, na który nadgarstek należy nałożyć ochraniacz: "LEFT"lub "RIGHT" Przy wkładniu ważne jest umieszczenie kciuka w otworze i pamiętaniu, że utwardzona część ochraniacza musi znajdować się pod spodem dłoni. Pierwsze założenie może byc trochę problematyczne ale tylko pierwsze.

  Ochraniacze na łokcie również są wyłożone od wewnątrz miękką, oddychającą wyściółką, mocuje się je na rzepy oraz elastyczny materiał, zaznaczone są  "LEFT"lub "RIGHT"

  Ochraniacze na kolana wyłożone od wewnątrz miękką, oddychającą wyściółką, mocuje się je na rzepy oraz elasyczny materiał, zaznaczone są  "LEFT"lub "RIGHT"

  Rozmiary:

  S- wzrost ok. 140-155 cm

  M-wzrost ok. 155-170 cm

  L- wzrost ok. 170-180 cm

  Kolor: czarny z liliowymi elementami

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 Inne produkty w tej samej kategorii: