Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Sportmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Sportmachine 120 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 120 19/20

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 120 dla doświadczonych, wymagających zawodników, którzy stawiają na wydajność, ciepło i idealne dopasowanie do nogi. Model z szeroką skorupą, świetną izolacją cieplną oraz rozszerzaną cholewką (ACP), która pomieści szerszą łydkę.

Więcej szczegółów

1 699,00 zł

1 199,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze buty narciarskie Nordica Sportmachine 120 z serii All Mountain High Performance, zaprezentowane jako jeden z najlepszych modeli na sezon zimowy 19/20. Model skierowany jest przede wszystkim do tych zawodników, dla których priorytetem jest komfort i znakomita wydajność na stoku - nawet podczas całodziennego szusowania. Buty Sportmachine charakteryzuje nowoczesna skorupa o większej objętości (102 mm), dzięki której skorzystać z nich mogą osoby o szerszej łydce lub wyższym podbiciu.

  Buty narciarskie Spormachine 120 opracowano na bazie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które mają na celu maksymalizować kontrolę podczas jazdy na nartach, jak również podwyższać komfort użytkowania. Buty narciarskie Nordica dla mężczyzn są proste w zakładaniu i zdejmowaniu, a ich znakomita izolacja cieplna tkaniną Primaloft sprawia, że nawet niskie temperatury na zewnątrz przestają być przeszkodą do tego, by cieszyć się przyjemnym czasem spędzonym na stoku.

  Nordica Infrared

  Infrared Technology - najnowsze rozwiązanie w dziedzinie bootfittingu, które gwarantuje jeszcze wyższy poziom personalizacji obuwia narciarskiego Nordica. Od tej pory nie musimy już manipulować kształtem skorupy buty, a jedynie modyfikować ją w newralgicznych miejscach, o szczególnym znaczeniu dla zawodnika.

  Infrared to specjalna lampa nagrzewająca skorupę od zewnątrz i wewnątrz do odpowiedniego poziomu temperatury, co umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie buta Sportmachine do nogi narciarza - wyłącznie w tych miejscach, w których jest to naprawdę potrzebne. Zastosowanie lampy Infrared redukuje błędy (m.in. uszkodzenie buta podczas nagrzewania), a także oszczędza nasz czas, który poświęcamy na modyfikacji buta Nordica.


  3D W Cork Fit

  Nowa konstrukcja buta wewnętrznego Cork Fit w postaci termoformowalnego linera zapewnia idealne dopasowanie do nogi, uzyskane poprzez wykorzystanie naturalnych cech korka oraz żywicy. Konstruując liner w modelu Spormachine 120 szczególny nacisk kładzie się na zrównoważenie komfortu, wydajności oraz dopasowania do nogi. Na zdjęciu powyżej widać modyfikowalne strefy obuwia Nordica - kieszonki na kostkę i piętę, jak również nowe elementy, które w połączeniu tworzą spójną całość. W ten sposób zyskujemy idealny, wygodny liner, który w najlepszy możliwy sposób odwzorowuje kształt nogi narciarza.


  Nordica Tri-Fit
  Tri-Fit Customization to kolejne udogodnienie mające na celu wzmocnienie personalizacji buta narciarskiego dla mężczyzn Nordica Sportmachine 120. System ten skupia się przede wszystkim na linerze, skorupie i poszczególnych elementach buta, co gwarantuje sprawne połączenie linera i skorupy. Technologia ta jest ściśle związana z efektem uzyskanym poprzez system Infrared oraz konstrukcję Nordica Cork Liner.

   

  Tri Force Construction  Tri Force Construction to jeszcze ciekawsza niż do tej pory konstrukcja cholewki Triax, o masie aż 20% mniejszej w stosunku do klasycznego PU. Cholewka przedstawiona została jako mieszanka trzech rodzajów tworzywa, które odpowiadają za niezwykły komfort, wydajność i łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu buta Nordica. Efektem zastosowania tych trzech materiałów jest: sztywna podeszwa i rama obuwia Sportmachine, miękka skorupa i cholewka, jak również miękki język, który umożliwia sprawne zakładanie i zdejmowanie buta Sportmachine 120.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft, czyli oddychający, syntetyczny materiał przypominający naturalny puch, odpowiada za niewiarygodny komfort termiczny, suchość i wygodę przez cały dzień. Primaloft to materiał o niskiej wadze, który nie traci swych oryginalnych właściwości pod wpływem wilgoci.

  Nordica ACP

  Adjustable Cuff Profile (ACP) to przełom w konstrukcji cholewki butów narciarskich. Nowa, szeroka cholewka to efekt regulacji górnej części i zmniejszenie objętości w okolicy łydki, co skutkuje minimalizacją nacisku kładzionego na łydkę. System ten gwarantuje narciarzom pełen komfort i możliwość przyjęcia jak najbardziej komfortowej pozycji podczas szusowania na nartach.


  Dane techniczne:

  Twardość: 120
  Szerokość: 102 mm
  But wewnętrzny: 3D Comfort Fit Primaloft

12 Inne produkty w tej samej kategorii: