Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Sportmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Sportmachine 130 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 130 19/20

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 130 to spektakularna nowość z kolekcji na sezon 19/20. Sprzęt łączy sobie najlepsze cechy obuwia z serii All Mountain ze znakomitymi parametrami technicznymi i oraz unikatową konstrukcją. But Spormachine 130 to model dla tych zawodników, którzy pragną na stoku narciarskim spędzać cały dzień.

Więcej szczegółów

1 999,00 zł

1 499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty narciarskie Nordica Sportmachine 130 to sprzęt, który jest najlepszym dowodem na to, że całodzienne szusowanie na stoku narciarskim może być prawdziwą przyjemnością. Buty wspaniale łączą w sobie cechy typowego dla obuwia All Mountain z nowoczesną, unikatową konstrukcją, która gwarantuje niezrównaną wydajność, komfort i dopasowanie do nogi.

  Buty narciarskie Sportmachine 130 charakteryzuje szeroka skorupa 102 mm, dzięki której nogę zmieści w niej każdy zawodnik - nawet ten o szerszej stopie lub wyższym podbiciu. Buty narciarskie Sportmachine to także łatwość zakładania i zdejmowania, jak również możliwość pełnej personalizacji sprzętu, dzięki czemu świetnie odpowiada on na nasze potrzeby. Dodatkowym atutem jest innowacyjna izolacja tkaniną Primaloft oraz możliwość poszerzenia cholekwi poprzez system ACP. Gotowy na stok narciarski? Buty narciarskie Nordica Sportmachine 130 czekają już na Ciebie!

  Nordica Infrared

  Podstawą customizacji buta narciarskiego Nordica jest obecnie zaawansowany system Infrared Technology, który odpowiada już nie tylko za dopasowanie buta do nogi zawodnika, ale także podwyższenie jakości poruszania się na nartach oraz ich odpowiedniego wyczucia, bez względu na panujące warunki na stoku.

  Infrared to specjalna lampa nagrzewająca, która umożliwia swobodne modyfikowanie obuwia w newralgicznych miejscach poprzez nagrzanie skorupy buta od wewnątrz i na zewnątrz do odpowiedniego poziomu temperatury. W ten sposób ograniczamy czas formowania buta, jak również eliminujemy błędy, które mogłyby się pojawić, m.in. uszkodzenie buta podczas nagrzewania. System Infrared zapewni Ci najlepsze możliwe dopasowanie buta do nogi, dzięki czemu czas spędzony na stoku stanie się czystą przyjemnością!


  3D W Cork Fit

  Cork Fit to nowa, udoskonalona konstrukcja buta wewnętrznego, która opiera się na unikatowych, wyjątkowych cechach naturalnego korka i żywicy. W ten sposób Nordica kładzie szczególny nacisk na wzmocnienie komfortu i wydajności sprzętu, jak również idealne dopasowanie buta do potrzeb każdego zawodnika. Konstrukcja linera prezentuje nam specjalnie skonstruowane strefy w postaci kieszonki na kostkę i piętę, jak również nowe elementy, które tworzą spójną całość.


  Nordica Tri-Fit
  Tri-Fit Customization to jeszcze wyższy poziom osiągany w drodze ku stworzeniu idealnie spersonalizowanego buta narciarskiego Nordica. Konstrukcja ta skupia się na skorupie, linerze i głównych elementach obuwia, dzięki czemu system świetnie łączy w sobie liner i skorupę.

   

  Tri Force Construction  Tri Force Construction przedstawiono jako unikatową wersję cholewki Triax, lżejszej od klasycznego PU o 20%. Cholewka świetnie łączy w sobie trzy rodzaj tworzywa odpowiedzialne za komfort, wydajność i łatwość użytkowania sprzętu Nordica. Cała konstrukcja systemu Tri Force opiera się na zasadniczych elementach: sztywnej podeszwie i ramie, miękkiej cholewce oraz skorupie, jak również niezwykle miękkim języku, dzięki któremu zakładanie i zdejmowanie buta narciarskiego Nordica staje się łatwiejsze niż do tej pory.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft to nowy, oddychający materiał syntetyczny, który gwarantuje niezwykły komfort termiczny, ograniczając przy tym wnikanie wody do wnętrza buta. Ocieplina ta przypomina naturalny puch, jednak jest jeszcze bardziej odporna na wilgoć, zachowując przy tym swą imponującą lekkość.

  Nordica ACP

  Adjustable Cuff Profile (ACP) to innowacyjne rozwiązanie w konstrukcji butów Nordica Sportmachine 130, dzięki któremu można swobodnie regulować górną część cholewki i zmniejszać objętość w okolicy łydki. Dzięki temu systemowi cały nacisk kładziony na łydkę zostaje zminimalizowany, a zawodnik może przyjmować swobodną pozycję na nartach.


  Dane techniczne:

  Twardość: 130
  Szerokość: 102 mm
  But wewnętrzny: 3D Comfort Fit Primaloft

12 Inne produkty w tej samej kategorii: