Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Sportmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Sportmachine 95 W damskie 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 95 W damskie 18/19

Nowy

Nordica

Damskie buty z kolekcji Sport Performance Nordica Sportmachine 95 W, które wyróżniają bardzo dobre parametry idące w parze z niezwykłym komfortem i wygodą. Buty narciarskie oferują poszerzoną skorupę (102 mm), doskonałą na szerszą stopę i wyższe podbicie.

Więcej szczegółów

1 499,00 zł

1 049,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Damskie buty narciarskie Nordica Sportmachine 95 W dla znarciarek, które pragną spędzać całe dnie na stoku. Charakteryzują je znakomite parametry, które gwarantują niezwykły komfort i nadzwyczajną wydajność.

  Firma Nordica wyjątkowo dba o zachowanie ciepła damskich stóp, więc są one specjalnie ocieplone najlepszą ocielpiną PrimaLoft.

  Prezentowany model stworzony został w oparciu o atrakcyjną skorupę 102 mm, która jest w stanie zmieścić zarówno stopę szerszą, jak również tą o wyższym podbiciu. Dzięki tej nowoczesnej konstrukcji są one łatwe w zakładaniu i w pełni spersonalizowane.

  Nordica Infrared

  Skorupa butów Nordica Sportmachine 95 W została wykonana w technologii Infrared. Jest to opatentowany przez firmę Nordica materiał, który pod wpływem promieniowana podczerwonego można dokładnie dopasować do stopy.

  Nordica Infrared to pewność, że w przypadku miejscowych ucisków buty narciarskie będzie można dopasować, tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas jazdy na nartach.

  Nordica Tri Fit

  Pełną personalizację buta narciarskiego zapewnia system Tri-Fit Customization Technology, który pozwala na odpowiednią modyfikację skorupy, buta wewnętrznego, jak również zewnętrznych elementów butów (canting, rzep oraz regulację klamer).

  Full PU

  Buty narciarskie marki Nordica są wykonane z pełnego poliuretan, który powstaje w zaawansowanej technologii monowtrysku, oferując tym samym niezrównane właściwości skorupy. Poliuretan jest materiałem o wiele lepszych właściowościch niż polipropylen.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft Liner to wysokiej jakości ocieplina w butach narciarskich Sportmachine, która tworzona jest z mikrowłókna imitującego naturalny puch. Materiał oferuje niski ciężar, świetną sprężystość i perfekcyjną izolację termiczną.

  Adjustable Cuff Profile

  Adjustable Cuff Profile to najnowszy sposób na dopasowanie buta narciarskiego do łydki, na co wpływa zmniejszenie nacisku na nią. W ten sposób kobieta cieszy się rewelacyjną równowawgą podczas zjazdów.


  Dane techniczne:

  Twardość: 95
  Szerokość: 102 mm
  But wewnętrzny: 3D W Performance Fit Primaloft

12 Inne produkty w tej samej kategorii: