Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Sportmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 80 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 80 18/19

Nowy

Nordica

Męskie buty narciarskie Nordica Sportmachine 80 dla początkujących narciarzy, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności na stoku. Oferują szerszą skorupę, miękką powłokę, podwójną podeszwę. By komfortowo spędzić czas na stoku musisz mieć Buty Sportmachine 80!

Więcej szczegółów

799,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Najnowsze buty narciarskie Nordica Sportmachine 80 dla rekreacyjnych narciarzy, którzy pragną cieszyć się komfortową i przyjemną jazdą na nartach. Sekret ich udanej konstrukcji tkwi w szerszej skorupie (102 mm) oraz miękkiej powłoce.

  Dbając o komfort zawodników, zaprojektowano w nich miękką i w pełni formowaną termicznie wkładkę, jak również podwójną podeszwę, która ułatwia wkładanie i wyciąganie stopy z buta.

  W butach narciarskich Nordica zastosowano przede wszystkim technologię Tri-Force Construction, której celem jest skupienie się na wykonywaniu każdego elementu w taki sposób, by był w pełni wydajny i użyteczny.

  Prezentowane buty narciarskie Nordica Sportmachine 80 wykorzystują między innymi wysokiej jakości polimer o bardzo niskim ciężarze i wysokiej gęstości.


  Dane techniczne:

  Twardość: 80
  Szerokość: 102 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit

4 Inne produkty w tej samej kategorii: