Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Sportmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 100 czerwone 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 100 czerwone 18/19

Nowy

Nordica

Zaawansowane technologicznie buty narciarskie Nordica Sportmachine 110 w kolorze czarnym, z elementami białymi oraz czerwonymi. Zaprojektowane z myslą o zawodnikach pragnących spędzać cały dzień na stoku. Wyposażone w powiększoną skorupę 102 mm, jak również wygodny but wewnętrzny. 

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Prezentowane męskie buty narciarskie to mocna i wygodna propozycja dla miłośników narciarstwa. Nordica Sportmachine 100, to specjalnie opracowana technologia. sprawia, że  są wydajne i ciepłe. Ten but sprawdzi się w każdych warunkach.

  Buty narciarskie Nordica Sportmachine 100 18/19 w kolorze czarnym, z elementami białymi oraz czerwonymi. Stworzone zostały dla zawodników o różnym stopniu zaawansowania w narciarstwie, jak również dla tych pragnących spędzać całe dnie na stoku narciarskim.

  Buty narciarskie z kolekcji Sportmachine wyróżnia rewelacyjna konstrukcja - powiększona skorupa (102 mm) z dedykacją dla narciarzy o szerszej stopie i wyższym podbiciu, a także wygodny but wewnętrzny z odpowiednią termoizolacją. Dzięki wysokiemu zaawansowaniu technologicznemu, są one bardzo wydajne, lekkie i idealnie dopasowane do stopy.

  Nordica Infrared

  Infrared jest to najnowsze rozwiązanie w boot fittingu, które pozwala na pełną personalizację butów narciarskich Sportmachine. Stosowana jest tu maszyna Nordica Infrared, która przy wykorzystaniu promieniowania podczerwonego nagrzewa skorupę do odpowiedniej temperatury tak, by mogła być idealnie dopasowana do stopy narciarza.

  Głównym atutem tej technologii jest fakt, że nie zostaje naruszony ani materiał, ani powierzchnia buta. Nie jest ona także narażona na odkształcenia. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań w boot fittingu.

  Nordica Tri Fit

  System Tri-Fit oferuje zawodnikom najwyższy poziom personalizacji buta narciarskiego Nordica pod kątem skorupy, buta wewnętrznego oraz zewnętrznych elementów dopasowujących but do stopy (canting, rzep oraz klamry).

  Full PU

  Materiałem budującym buty narciarskie Nordica Speedmachine 100 18/19 jest pełny poliuretan, który wytwarzany jest w technologii monowtrysku. Buty zaskakują wówczas świetnymi właściwościami skorupy, które przekładają się na jakość jazdy na nartach.

  Nordica Primaloft Liner

  W prezentowanych butach zastosowano również wysokiej klasy ocieplinę Primaloft Liner, która produkowana jest z mikrowłókna imitującego naturalny puch. Materiał o niskiej wadze jest bardzo sprężysty i w wyjątkowy sposób zatrzymuje powietrze, dzięki czemu narciarze zyskują świetną baterierę termiczną.

  Adjustable Cuff Profile

  ACP (Adjustable Cuff Profile) to system zapewniający idealne dopasowanie buta narciarskiego do stopy, poprzez zmniejszenie nacisku na łydkę. Takie rozwiązanie wpływa na zachowanie pełnej równowagi podczas zjazdów.


  Dane techniczne:

  Twardość: 100
  Szerokość: 102 mm
  But wewnętrzny: Precision Fit Primaloft

4 Inne produkty w tej samej kategorii: