Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Sportmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 110 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 110 18/19

Nowy

Nordica

Bardzo wydajne i komfortowe buty narciarskie Nordica Sportmachine 110 18/19 w kolorze czerwonym, które należą do kolekcji Sport Performance. Wybieran przez zawodników, którzy pragną cieszyć się przyjemną jazdą na nartach przez cały dzień. Oferują powiększoną skorupę i wygodny but wewnętrzny.

Więcej szczegółów

1 499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Najnowsza propozycja marki Nordica dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania - buty narciarskie Nordica Sportmachine 110 18/19 w kolorze czerwonym, zaprojektowane z myślą o jak najwyższym komforcie połączonym z maksymalną wydajnością.

  Prezentowane buty narciarskie oferują nowoczesną skorupę o powiększonej obiętości, idealną dla zawodników o szerszej stopie, jak również tej o wyższym podbiciu. Gwarantują łatwość zakładania buta wewnętrznego i skorupy, które są w pełni spersonalizowane i dopasowane do potrzeb narciarza.

  Nordica Infrared

  Infrared to doskonały sposób na pełną personalizację butów narciarskich Sportmachine. Wykorzystują w tym celu maszynę Nordica Infrared, która za pomocą promieniowania podczerwonego nagrzewa skorupę do odpowiedniej temperatury tak, by mogła zostać idealnie dopasowana do stopy narciarza.

  Technologia ta nie narusza ani materiału, ani powierzchi buta, a także nie naraża części nośnej na odkształcenia. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań w boot fittingu.

  Nordica Tri Fit

  Tri-Fit Customization Technology, czyli jeszcze wyższy poziom personalizacji buta narciarskiego Nordica do potrzeb narciarza. Dzięki niej możemy odpowiednio modyfikować skorupę, but wewnętrzny, jak również zewnętrzne elementy butów (canting, rzep oraz regulację klamer).

  Full PU

  Pełny poliuretan to jeden z najlepszych materiałów zastosowanych w butach narciarskich Nordica Sportmachine. Powstaje w zaawansowanej technologii monowtrysku, oferując tym samym niezrównane właściwości skorupy.

  Nordica Primaloft Liner

  But wewnętrzny Nordica uzupełniono o doskonałą ocieplinę Primaloft Liner, która wykonana została z mikrowłókna imitującego naturalny puch. Jest bardzo lekka, sprężysta i w świetny sposób zatrzymuje powietrze, gwarantując tym samym rewelacyjną baterierę termiczną.

  Adjustable Cuff Profile

  Buty narciarskie Nordica wykorzystują najnowszy system ACP (Adjustable Cuff Profile), który pozwala na pełne dopasowanie buta do łydki narciarza. Zmniejszony zostaje wówczas nacisk na łydkę, co umożliwia zachowanie niezwykłej równowagi podczas zjazdów.


  Dane techniczne:

  Twardość: 110
  Szerokość: 102 mm
  But wewnętrzny: 3D Performance Fit Primaloft

4 Inne produkty w tej samej kategorii: