Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 95 W damskie czarne 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 95 W damskie czarne 19/20

Nowy

Nordica

Damskie buty narciarskie Nordica Speedmachine 95 W z serii All-Mountain, doskonałe do szusowania w każdych warunkach i na każdym stoku. Model opracowany na bazie technologii Infrared i konstrukcji Tri Force. Buty Nordica gwarantują znakomitą dynamikę jazdy, precyzję i najwyższy komfort podczas użytkowania.

Więcej szczegółów

1 499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Świetnie zaprojektowane buty narciarskie dla kobiet Nordica Speedmachine 95 W, należące do serii All-Mountain. Narty przeznaczone są dla zawodniczek o różnym poziomie zaawansowania w narciarstwie, pragnących cieszyć się komfortem i precyzją jazdy na każdym terenie oraz w każdych warunkach pogodowych. Buty Speedmachine dla kobiet opracowano na podstawie najnowszych technologii, podwyższających wydajność i kontrolę nad sprzętem.

  Połączenie nowoczesnego designu butów Speedmachine 95 W oraz rewelacyjnej konstrukcji sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli wśród kobiet, które stawiają na maksimum komfortu i pełne dopasowanie do nogi.

  Nordica Infrared

  Infrared Technology to jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie bootfittingu, odpowiedzialne za stworzenie buta narciarskiego, który można w prosty sposób modyfikować w najbardziej newralgicznych miejscach.

  Infrared zostało opracowane jako innowacyjna lampa nagrzewająca skorupę buta do temperatury 80 stopni Celsjusza zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wówczas skorupę można w prosty sposób połączyć z linerem, a noga zawodniczki staje się w pełni dopasowana do buta narciarskiego Speedmachine.

  Nordica Tri Fit

  Technologia Tri-Fit Customization to kolejny krok ku perfekcyjnej customizacji obuwia narciarskiego. Prezentowane buty narciarskie Speedmachine 95 W wyróżnia specyficzne połączenie skorupy i buta wewnętrznego, które ma ścisły związek z idealnym dopasowaniem buta narciarskiego do nogi narciarki.

  Tri-Force

  Tri-Force Construction zaprezentowano jako udoskonaloną koncepcję cholewki, łączącej w sobie trzy rodzaje tworzyw. Tak znakomita mieszanka odpowiada za sztywność ramy i podeszwy obuwia Speedmachine, miękkość skorupy oraz cholewki, jak również komfort podczas zakładania i zdejmowania buta dzięki elastycznemu językowi. W ten sposób buty Nordica stają się nie tylko komfortowe podczas użytkowania, ale także zapewniają płynny poślizg w trakcie zjazdów.

  Nordica Primaloft Liner

  Buty narciarskie Speedmachine 95 W wyposażono w syntetyczną izolację Primaloft, którą charakteryzuje znakomita wodoodporność, niska waga i wyjątkowa miękkość, porównywalna do naturalnego puchu. But wewnętrzny opracowany na podstawie ociepliny Primaloft gwarantuje zatem niezwykły komfort i przyjemne ciepło, bez obaw o wnikanie wody.

  Nordica Weather Shield

  Weather Shield zaprojektowano jako zintegrowany system oferujący pełną wodoszczelność buta narciarskiego Nordica, zapewniając zawodniczkom ochronę przed wnikaniem wody do jego wnętrza.

  Adjustable Cuff Profile

  Adjustable Cuff Profile (ACP) to najnowsze odkrycie w konstrukcji cholewki. Jej nowy profil sprawia, że obwód komina buta ulega powiększeniu o kilka centymetrów, wykorzystując w tym celu dwie stożkowe śruby umieszczone w tylnej części komina.

  Damskie buty narciarskie Nordica Speedmachine 95 W posiadają praktyczny pasek Strap o szerokości 35 mm, który świetnie łączy górną część buta z mankietem oraz wkładką. Co więcej, istnieje możliwość opcjonalnego dokupienia podeszwy GripWalk Soles, która gwarantuje komfort podczas chodzenia na różnych nawierzchniach.


  Dane techniczne:

  Twardość: 95
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Performance Fit W Primaloft

11 Inne produkty w tej samej kategorii: