Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 115 W (GW) damskie czarne 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 115 W (GW) damskie czarne 19/20

Nowy

Nordica

Najnowsze buty narciarskie Nordica Speedmachine 115 W (GW) przeznaczone do codziennego użytku przez zawodniczki o różnym stopniu zaawansowania w narciarstwie. Obuwie wyposażono w powłokę Tri-Force modyfikowaną poprzez podczerwień, trójwymiarową wkładkę Cork Liner oraz izolację Primaloft. Niezwykły komfort i wygoda podczas intensywnych treningów.

Więcej szczegółów

1 999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Doskonała wydajność, maksymalny komfort użytkowania i pełne dopasowanie do nogi - oto najnowsze buty narciarskie Nordica Speedmachine 115 W (GW) dla miłośniczek białego szaleństwa. Buty Speedmachine gwarantują najwyższe osiągi na każdym podłożu, a ich nowoczesna konstrukcja sprawia, że jest to jedna z ulubionych kolekcji wśród narciarzy o różnym stopniu zaawansowania w narciarstwie.

  Nordica Speedmachine 115 W (GW) to obuwie narciarskie ze skorupą Tri-Force formowaną poprzez podczerwień, dopasowanym linerem wykonanym z korka i żywicy, jak również innowacyjną izolacją Primaloft, dzięki której w prosty sposób połączona została doskonała wydajność i precyzja, bez utraty ciepła.

  Do prezentowanych butów Speedmachine 115 W (GW) dodano nowoczesne, specjalnie wyprofilowane podeszwy Gripwalk Soles, które ułatwiają chodzenie na każdym podłożu. Od tej pory bez względu na to, jaki model obuwia narciarskiego wybierzesz - Twój komfort i wygoda będzie zawsze na najwyższym poziomie!

  Nordica Infrared

  Infrared Technology uważana jest za jedną z najciekawszych technologii stosowanych we współczesnym bootfitingu. Infrared, czyli specjalna lampa nagrzewająca skorupę do odpowiedniego poziomu temperatury modyfikuje but od zewnątrz i wewnątrz, zapewniając przy tym jak największą ochronę przed uszkodzeniami obuwia podczas formowania skorupy.

  Infrared to system, dzięki któremu można stworzyć taki but narciarski, który można swobodnie modyfikować w newralgicznych miejscach. Jest to proste rozwiązanie, które znacząco poprawi dopasowanie nogi do obuwia narciarskiego, dbając przy tym o komfort podczas użytkowania.

  Nordica Tri Fit

  Tri-Fit Customization przenosi nas o poziom wyżej jeśli chodzi o customizację obuwia narciarskiego Nordica. Buty Speedmachine 115 W (GW) zaprojektowano w taki sposób, by można było połączyć jego skorupę z linerem, co znacząco wpływa na wzajemne dopasowanie buta narciarskiego do potrzeb i kształtu nogi zawodniczki.

  Tri-Force

  Tri-Force Construction to nowy wygląd cholewki, dzięki której narciarstwo staje się czystą przyjemnością. Cholewka łączy w sobie trzy warstwy różnych tworzyw sztucznych zapewniających: sztywność ramy i podeszwy, miękkość skorupy i cholewki, jak również elastyczność języka, co gwarantuje rewelacyjną wydajność, komfort i łatwość poślizgu.

  Cork Liner

  Custom Cork Liner to nowa odsłona buta wewnętrznego, który wypełniono ciekawą mieszanką naturalnego korka i żywicy - tworzyw, które poprawiają dopasowanie do kształtu nogi. But wewnętrzny jest termoformowalny, dzięki czemu jest ogrzewany przez 8 minut do temperatury 80 stopni Celsjusza, by móc go sprawnie umieścić w skorupie buta. Następne 5 minut gwarantuje pełne dopasowanie buta Speedmachine 115 W (GW) do nogi zawodniczki.

  Nordica Primaloft Liner

  Izolacja tworzywem syntetycznym Primaloft Liner oferuje nie tylko miękkość porównywalną do naturalnego puchu, ale także znakomite właściwości termoizolacyjne i wodoszczelne. Ocieplina jest bardzo lekka i wygodna, dzięki czemu buty Nordica stają się jeszcze bardziej komfortowe podczas intensywnych treningów.

  Nordica Weather Shield

  Weather Shield to nowy, zintegrowany system w butach narciarskich Nordica Speedmachine 115 W (GW), który oferuje kompleksową wodoodporność i ochronę przed wnikaniem wody do wnętrza obuwia.

  Adjustable Cuff Profile

  Adjustable Cuff Profile to nowy profil cholewki, który umożliwia powiększenie obwodu komina buta o kilka centymetrów. Konstrukcja ta bazuje na dwóch stożkowych śrubach, które umieszcza się w tylnej części komina.


  Dane techniczne:

  Twardość: 115
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Cork Fit W Primaloft

11 Inne produkty w tej samej kategorii: