Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine Elite W GW damskie czarne 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine Elite W GW damskie czarne 19/20

Nowy

Nordica

Kobieca odsłona bestsellerowych butów narciarskich Nordica Speedmachine Elite GW cieszących się niezwykłą popularnością wśród profesjonalnych i doświadczonych miłośniczek białego szaleństwa. Buty łączą w sobie najwyższy poziom wydajności, komfortu i maksymalnego dopasowania do nogi kobiety.

Więcej szczegółów

2 399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty narciarskie dla kobiet Nordica Speedmachine Elite W GW z najnowszej kolekcji na sezon 19/20 to sprzęt dla najbardziej wymagających i doświadczonych zawodniczek. Buty nagrodzone licznymi nagrodami, opracowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal - oto gwarancja sukcesu i nadzwyczajnej funkcjonalności.

  Buty narciarskie Speedmachine Elite W GW łączą w sobie zastosowanie najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów oraz licznych technologii, dzięki którym zawodniczki mogą cieszyć się nie tylko komfortem i wygodą, ale także rewelacyjnym przyleganiem sprzętu do nogi. Buty z serii Speedmachine radzą sobie podczas użytkowania na różnych podłożach i w każdych warunkach atmosferycznych.

  Damskie buty narciarskie Nordica Speedmachine Elite W GW  bazują na innowacyjnym tworzywie syntetycznym Grilamid, który imponuje niezrównaną funkcjonalnością oraz dopasowaniem do zmiennych warunków atmosferycznych. Grilamid jest odporny na działanie promieni UV, niskich temperatur oraz innych, ekstremalnych warunków atmosferycznych.

  Nordica Infrared

  System Infrared oferuje najwyższy level w bootfitingu, przyczyniając się tym samym do jak najlepszego kształtowania skorupy obuwia narciarskiego Nordica Speedmachine Elite W GW. Cała uwaga skupiona została na maksymalizacji wzajemnego dopasowania obuwia do nogi narciarki, ze szczególnym uwzględnieniem newralgicznych miejsc.

  Innowacyjna lampa nagrzewająca Infrared ma na celu skutecznie nagrzewać skorupę butów z serii Speedmachine do odpowiedniego poziomu temperatury, zarówno od strony zewnętrznej, jak również wewnętrznej obuwia Nordica. Specjalna konstrukcja lampy sprawia, że skorupa butów jest zabezpieczona przed uszkodzeniami, które mogą mieć miejsce podczas jej nagrzewania.

  Nordica Tri Fit

  Buty narciarskie Nordica Speedmachine Elite W GW zapewniają zawodniczkom jak najlepszą ich personalizację, dzięki czemu stają się produktem dopasowanym na miarę każdej narciarki. Technologia Tri-Fit Customization bazuje na skorupie, linerze oraz specjalnych komponentach obuwia, co przekłada się na ich sprawne wzajemne połączenie. Technologia ta jest w pełni zgodna z systemem Infrared oraz butem wewnętrznym Cork Liner.

  Tri-Force

  Nowoczesna konstrukcja obuwia narciarskiego Speedmachine Elite W GW Tri-Force Construction zaprezentowana została jako lekka, wygodna cholewka wykonana z naturalnego korka. Jej zadaniem jest wzmocnienie komfortu, wydajności i łatwości w zakładaniu oraz zdejmowaniu obuwia. Konstrukcja Tri-Force łączy w sobie trzy elementy: ramę i podeszwę o znakomitej sztywności, miękką skorupę oraz cholewkę, jak również miękki język umożliwiający sprawne zakładanie i zdejmowanie butów Nordica.

  Cork Liner

  But wewnętrzny Cork Fit oferuje cechy typowe dla naturalnego korka - wydajność, komfort i rewelacyjne przyleganie do nogi. Konstrukcja linera oparta została o specjalne kieszonki na kostkę i piętę, a także dodatkowe komponenty, dzięki którym całość tworzy wygodny, rewelacyjnie dopasowany do nogi but wewnętrzny.

  Michelin

  Nowością w butach narciarskich Nordica Speedmachine Elite W GW jest podeszwa Michelin, która gwarantuje świetną przyczepność podczas użytkowania w każdych warunkach i na każdym podłożu. Dzięki niej można korzystać z obuwia podczas chodzenia po śniegu, lodzie oraz wszelkiego rodzaju nierównościach w trudnym terenie.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft Liner to znakomicie oddychający materiał syntetyczny, który wyglądem przypomina naturalny puch, jednak o wiele bardziej funkcjonalny - nie traci on swoich oryginalnych właściwości pod wpływem wilgoci.

  Nordica Weather Shield

  Gwarancją odporności na wnikanie śniegu oraz wody do wnętrza butów narciarskich Nordica Speedmachine Elite W GW jest system Weather Shield, pozostawiający stopę zawodniczki suchą i ciepłą.


  Dane techniczne:

  Twardość: 130
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Cork Fit Primaloft Light

11 Inne produkty w tej samej kategorii: