Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine Elite GW czarne 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine Elite GW czarne 19/20

Nowy

Nordica

Najnowsze buty narciarskie Nordica Speedmachine Elite GW, gwarantujące doskonałą wydajność i komfort w każdych warunkach. Model bazuje na skorupie formowanej za pomocą podczerwieni (Infrared), jak również trójwymiarowej konstrukcji buta wewnętrznego, do którego dodano wkładkę korkową. Buty narciarskie dla profesjonalistów na stoku narciarskim.

Więcej szczegółów

2 599,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Wyjątkowe połączenie maksymalnej wydajności, perfekcyjnego dopasowania do nogi i komfortu w każdych warunkach - nowe buty narciarskie Nordica Speedmachine Elite GW z kolekcji na sezon 19/20. Jest to najwyższy model z oferty Speedmachine, dedykowany zawodnikom, którzy pragną nieustannie udoskonalać swoje umiejętności na stoku.

  Speedmachine Elite GW to sprzęt nagrodzony wieloma nagrodami, ceniony z uwagi na rewelacyjną precyzję i moc w każdym terenie. Buty narciarskie Nordica pozwalają się cieszyć nadzwyczajnym komfortem i wygodą przez cały dzień, bez względu na intensywność jazdy.

  Podstawą konstrukcji butów narciarskich Speedmachine Elite GW jest zastosowanie najwyższej jakości materiałów, w tym innowacyjnym tworzywem syntetycznym Grilamid. Jest to materiał o niewiarygodnej funkcjonalności i odporności na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Świetnie sprawdza się podczas długotrwałego stosowania w warunkach zewnętrznych, nawet w wyjątkowo niskich temperaturach.

  Nordica Infrared

  Infrared to podstawa customizacji obuwia narciarskiego Nordica, odpowiedzialna za jak najlepsze ukształtowanie skorupy butów, dzięki czemu perfekcyjnie przylegają do stopy narciarza w newralgicznych miejscach.

  System Infrared wykorzystuje nowoczesną lampę nagrzewającą, której zadaniem jest sprawne nagrzanie skorupy obuwia do odpowiedniej temperatury od wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki niej but jest skutecznie chroniony przed uszkodzeniami podczas nagrzewania, gwarantując tym samym jak najlepsze dopasowanie do stopy.

  Nordica Tri Fit

  Tri-Fit Customization to jeszcze wyższy poziom personalizacji obuwia narciarskiego Nordica, skupiający się przede wszystkim na skorupie, bucie wewnętrznym oraz dodatkowych komponentach obuwia, co umożliwia sprawne połączenie stopy z linerem i skorupą. Tri-Fit to system  łączący się z technologią Infrared, co z kolei znakomicie współgra z butem wewnętrznym Cork Liner. Tak znakomita mieszanka może gwarantować tylko jedno - idealne połączenie nogi i buta narciarskiego Speedmachine Elite GW.

  Tri-Force

  Tri-Force Construction to innowacyjna, niezwykle lekka cholewka buta narciarskiego z serii Speedmachine, która oferuje nie tylko doskonały komfort, ale także nadzwyczajną wydajność i łatwość w użytkowaniu. Cała konstrukcja oparta została o trzy elementy: sztywną podeszwę i ramę, miękką skorupę oraz cholewkę, które oferują świetne dopasowanie do stopy, jak również miękki język, dzięki któremu zakładanie i ściąganie buta staje się łatwiejsze niż do tej pory.

  Cork Liner

  Nowoczesny, termoformowalny but wewnętrzny Cork Fit bazuje na cechach typowych dla korka - naturalnego materiału, dzięki któremu doskonale równoważony jest komfort, wydajność i dopasowanie buta do nogi. Całą konstrukcję buta tworzą specjalne kieszonki na kostkę oraz piętę, jak również najnowsze elementy, które łączą całość w innowacyjny, wygodny liner, odwzorowujący kształt stopy narciarza.

  Michelin

  Michelin Gripwalk Soles to zupełnie nowe rozwiązanie w konstrukcji podeszwy w butach narciarskich Nordica, oferujące rewelacyjną przyczepność na każdym podłożu - podczas chodzenia po śniegu, lodzie, jak również różnych nierównościach w terenie.

  Nordica Primaloft Liner

  Ciepło i suchość stóp narciarza zapewnione jest dzięki nowoczesnemu, doskonale oddychającemu materiałowi syntetycznemu Primaloft, który jest miękki niczym naturalny puch, jednak nie traci swych właściwości pod wpływem wilgoci.

  Nordica Weather Shield

  Weather Shield to zintegrowany system powłok, który chroni przed przedostawaniem się śniegu i wody do wnętrza buta, dzięki czemu stopa zawodnika pozostaje sucha i ciepła.


  Dane techniczne:

  Twardość: 130
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Cork Fit Primaloft Light

11 Inne produkty w tej samej kategorii: