Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 85W biało-niebieskie Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 85W biało-niebieskie

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 85W to damskie buty, które świetnie sprawdzą się zarówno u początkujących, jak i średnio-zaawansowanych narciarek. Idealne na każdą nawierzchnie i warunki, wygodne przez cały dzień.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty na narty z linii Speedmachine, to przede wszystkim ogromny komfort jazdy bez utraty szybkości i dynamiki jazdy. Szereg zaawansowanych technologii sprawia, że buty można idealnie dopasować do każdej stopy.


  Infrared  Najważniejszą technologią użytą do wykonania butów Nordica Speedmachine jest technologia Infrared, połączona ze skorupą Tri Force. Infrared sprawia, że but pod wpływem promieniowania podczerwonego staje się termoformowalny. Wystarczy go punktowo napromieniować, by idealnie dopasować do stopy.

  Tri Force Construction  Tri Force to wykorzystanie trzech różnych grubości poliuretanu w konstrukcji buta zewtnętrznego. Dzięki temu buty narciarskie świetnie przekazują siłę na narty, ale też są miękkie i wygodne tam, gdzie mają takie być, w szczególności w miejscach otwarcia skorupy. Zawdzięczamy temu też bardzo łatwe zakładanie butów.

  ACP


  Dodatkowym atutem butów Nordica Speedmachine 85W jest ACP, czyli rozwiązanie, które pozwala na regulację górnej części cholewki buta. Dzięki temu możemy idealnie dopasować but na wysokości łydki, co sprawia że jazda na nartach stanie się o wiele bardziej swobodna.

  Primaloft  Buty na narty Speedmachine 85W firmy Nordica, to zawsze ciepłe i suche stopy, nawet przez cały dzień na stoku. Zawdzięczać to można użyciu ociepliny Primaloft, która w dotyku przypomina puch - oddychający i zapewniający ciepło stopie.

  Weather Shield  W połączeniu z Weather Shield, czyli powłokami, które dbają o to by do buta nie przedostał się śnieg czy woda, możemy być pewni o swoją wygodę nawet podczas najbardziej ekstremalnych sytuacji.

  Dane techniczne:
  Twardość: 85
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: Precision Fit W Primaloft

11 Inne produkty w tej samej kategorii: