Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 85 W białe damskie 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 85 W białe damskie 18/19

Nowy

Nordica

Nordica Speedmachine 85 W w kolorze białym to najnowsze buty narciarskie dla kobiet, należące do kolekcji All Mountain. Wybierane do zjazdów przez zawodniczki na różnym poziomie zaawansowania w narciarstwie. Gwarantują niezwykły komfort, idealne dopasowanie do stopy, jak również nadzwyczajną wydajność.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Damskie buty narciarskie Nordica Speedmachine 85 W w kolorze białym, z niebieskimi elementami, należące do wyjątkowej kolekcji All Mountain. Buty te świetnie sprawdzą się na niemal każdym stoku narciarskim i w każdych warunkach.

  Prezentowane buty narciarskie wykorzystują szereg innowacyjnych technologii, które wpływają na niezwykły komfort i idealne dopasowanie do stopy. Model wybierany jest ze względu na maksymalną kontrolę, wydajność, a także gwarancję dodatkowego ciepła i ochrony przed wilgocią.

  Nordica Infrared

  Niezaprzeczalnym atutem prezentowanych butów narciarskich jest innowacyjna skorupa, która perfekcyjnie przylega do stopy zawodniczki. Dzieje się tak za sprawą zastosowania specjalnej maszyny Nordica Infrared, która wykorzystuje promieniowanie podczerwone, uelastyczniające skorupę pod wpływem odpowiedniej temperatury.

  Infrared to obecnie najlepsze rozwiązanie w dziedzinie boot fittingu.

  Nordica Tri Fit

  Technologia Tri-Fit to niezrównany komfort i pełna personalizacja butów narciarskich Nordica Speedmachine 85 W. Zaprojektowana w taki sposób, by kłaść najwyższy nacisk na konstrukcję skorupy, but wewnętrzny, a także odpowiednią regulację klamer. Dzięki niej wkładka i skorupa butów Nordica jest doskonale połączona ze stopą.

  Full PU

  Jednym z materiałów budujących buty narciarskie Nordica jest pełny poliuretan, który tworzony jest w zaawansowanej technologii monowtrysku. Jego zadaniem jest zapewnienie doskonałych właściwości skorupy butów narciarskich.

  Nordica Primaloft Liner

  Ochrona przed wilgocią i zapewnienie przyjemnego ciepła kapcia butów narciarskich Nordica zagwarantowane jest dzięki nowoczesnemu materiałowi termoizolacyjnemu Primaloft. Jest to liner w postaci mikrowłókien imitujących naturalny puch.


  Dane techniczne:

  Twardość: 85
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: Precision Fit W Primaloft

10 Inne produkty w tej samej kategorii: