Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 95 W damskie 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 95 W damskie 18/19

Nowy

Nordica

Damska odsłona lekkich, uniwersalnych butów narciarskich Nordica Speedmachine 95 W w kolorze czarnym, z białymi elementami. Buty idealne do zjazdów na każdym stoku narciarskim, oferują najwyższą jakość użytkowania, niesamowity komfort i doskonałe dopasowanie do stopy.

Więcej szczegółów

1 499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Znakomita propozycja na sezon narciarski 2018/2019 - buty narciarskie Nordica Speedmachine 95 W dla kobiet na różnym poziomie zaawansowania w narciarstwie. Model należy do wyjątkowej kolekcji All Mountain, dzięki czemu radzi sobie na każdym stoku narciarskim i w każdych warunkach.

  Buty narciarskie Nordica naszpikowane zostały najnowszymi technologiami, które wpływają na jakość użytkowania oraz niesamowite dopasowanie do niemal każdej stopy. Dzięki atrakcyjnej konstrukcji buty narciarskie są lekkie, wygodne i gwarantują niezwykłe czucie.

  Nordica Infrared

  Technologia Infrared to główny czynnik budujący skorupę prezentowanych butów narciarskich za sprawą zastosowania specjalnej maszyny Nordica Infrared. Wykorzystuje ona promieniowanie podczerwone, które skutecznie uelastycznia materiał, decydując o jak najlepszym przyleganiu buta do stopy. Infrared to spektakularne odkrycie w dziedzinie boot fittingu - obecnie uznawane za jedno z najlepszych rozwiązań.

  Nordica Tri Fit

  Na jeszcze wyższy poziom komfortu i personalizacji butów narciarskich prowadzi nas technologia Tri-Fit, która kładzie wysoki nacisk na konstrukcję skorupy, buta wewnętrzny, a także odpowiednią regulację klamer. Dzięki niej wkładka i skorupa butów Nordica jest doskonale połączona ze stopą.

  Full PU

  Prezentowane buty narciarskie Nordica Speedmachine 95 W 18/19 powstają na podstawie wykorzystania pełnego poliuretanu, który jest tworzony w technologii monowtrysku. Jego celem jest zapewnienie zawodniczkom jak najlepszych właściwości skorupy i buta wewnętrznego.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft Liner to nowoczesna ocieplina wykorzystana w skorupie i bucie wewnętrznym, zaprojektowana pod kątem funkcjonalności i komfortu. W doskonały sposób chroni naszą stopę przed wodą oraz uciskiem, gwarantując niezwykłe ciepło i suchość.


  Dane techniczne:

  Twardość: 95
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Performance Fit W Primaloft

10 Inne produkty w tej samej kategorii: