Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Speedmachine 105 W damskie 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 105 W damskie 18/19

Nowy

Nordica

Buty narciarskie dla kobiet Nordica Speedmachine 105 W w kolorze biało - czarnym, charakteryzujące się agresywnym designem i najwyższą jakością wykonania. Buty wykorzystują najnowsze technologie, w tym Infrared oraz Tri-Fit. Dla Pań ze sportową "żyłką"

Więcej szczegółów

1 649,00 zł

1 154,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowoczesne buty narciarskie dla doświadczonych i średniozaawansowanych kobiet Nordica Speedmachine 105 W w kolorze biało - czarnym. Ich głównym atutem jest wysokie zaawansowanie technologiczne oraz atrakcyjny design, który przypadnie do gustu każdej aktywnej kobiecie.

  Buty narciarskie Nordica zaprojektowane zostały w oparciu o wytrzymały szkielet zewnętrzny, do którego dopasowano cztery klamry z mikroregulacją, co w doskonały sposób chroni stopę zawodniczki, a także pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie do buta.

  Nordica Infrared

  Infrared Technology - technologia budująca skorupę butów narciarskich Nordica. Dzięki niej możemy jeszcze lepiej spersonalizować ją i dopasować do stopy zawodniczki. Za sprawą wykorzystania maszyny Nordica Infrared promieniowanie podczerwone uelastycznia materiał i sprawia, by jak najlepiej przylegał do stopy narciarki. Nordica Infrared to obecnie najciekawsze i najlepsze z rozwiązań w boot fittingu.

  Nordica Tri Fit

  Tri-Fit to kolejny stopień personalizcji butów narciarskich Nordica. Za sprawą tej technologii jeszcze większy nacisk kładziony jest na konstrukcję skorupy, but wewnętrzny oraz odpowiednią regulację klamer. Dzięki niej wkładka i skorupa butów Nordica jest doskonale połączona ze stopą.

  Custom Cork Liner

  But wewnętrzny Custom Cork Liner wypełniony został innowacyjną Custom mieszanką korka i żywicy, która wpływa na wzmocnienie izolacji i świetne dopasowanie do stopy. But jest w pełni termoformowalny, co wpływa na podwyższony komfort i jeszcze większe właściwości termoizolacyjne.

  Full PU

  Buty narciarskie Speedmachine powstały na podstawie wykorzystania pełnego poliuretanu, tworzonego w technologii monowtrysku. W ten sposób uzyskujemy najlepsze właściwości skorupy i buta wewnętrznego.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft Liner to świetna ocieplina wykorzystana w skorupie i bucie wewnętrznym, która wykorzystuje specjalne mikrowłókna imitujące naturalny puch. Jej atutem jest niski ciężar, lekkość, sprężystość, komfort, jak również świetna wentylacja i zatrzymywanie ciepła.

  Boot Fitter Friendly

  Prezentowane buty narciarskie Nordica Speedmachine 115 W to także możliwość modyfikacji poszczególnych elementów tak, by były one jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb zawodniczki. Możemy w nich sprawnie wymieniać i odkręcać klamry, zmieniać pozycję cholewki lub wymieniać pasek Power Strap.


  Dane techniczne:

  Twardość: 105
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Cork Fit W Primaloft

7 Inne produkty w tej samej kategorii: