Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 115 W damskie czarne 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 115 W damskie czarne 18/19

Nowy

Nordica

Damskie buty narciarskie Nordica Speedmachine 115 W w kolorze czarnym, należące do kolekcji All Mountain. Oferują atrakcyjny szkielet zewnętzny z czterema klamrami z mikroregulacją, jak również optymalne ustawienie całego buta.

Więcej szczegółów

1 999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • W pełni zaawansowane technologicznie buty narciarskie dla kobiet Nordica Speedmachine 115 W w kolorze czarnym, które zachwycają agresywnym designem, jak również perfekcyjnym dopasowaniem do stopy kobiety. Zaprojektowano w nich atrakcyjny szkielet zewnętrzny z czterema klamrami z mikroregulacją, który wpływa na optymlane ustawienie całego buta.

  Prezentowane buty narciarskie należą do wyjątkowej kolekcji All Mountain, co sprawia, że świetnie radzą sobie na różnych stokach narciarskich i w niemal każdych warunkach.

  Nordica Infrared

  Najnowsza technologia Infrared wpływa na niesamowity komfort podczas jazdy na nartach, jak również na rewelacyjne dopasowanie buta do stopy zawodniczki. Zastosowano w niej specjalną maszynę Nordica Infrared, która pod wpływem promieniowania podczerwonego nagrzewa skorupę do odpowiedniej temperatury tak, by idealnie dopasować ją do stopy narciarki. Infrared uważane jest za najlepsze z rozwiązań w boot fittingu, co przyczynia się do jeszcze większego zainteresowania klientek tym modelem.

  Nordica Tri Fit

  Prezentowane buty narciarskie oferują jeszcze większy poziom personalizacji dzięki naciskowi na nowoczesną konstrukcję skorupy, buta wewnętrznego oraz odpowiedniej regulacji klamr. Technologia ta w sposób wygodny i bezproblemowy łączy nogę kobiety z wkładką i skorupą.

  Custom Cork Liner

  Custom Cork Liner to nowy, spektakularny but wewnętrzny, który wypełniono specjalną mieszanką korka i żywicy, których zadaniem jest przede wszystkim wzmocnienie izolacji i jeszcze lepsze dostosowanie do kształtu stopy. W pełni termoformowalny but wewnętrzny gwarantuje komfort i niezwykłe właściwości termoizolacyjne.

  Full PU

  Pełny poliuretan to materiał wyściełający skorupę butów narciarskich Nordica. Powstaje w technologii monowtrysku, co dodatkowo podnosi właściwości użytkowe butów.

  Nordica Primaloft Liner

  Specjalna ocieplina Primaloft Liner oferuje wspaniałą termoizolację skorupy i buta wewnętrznego butów narciarskich, co spowodowane jest zastosowaniem mikrowłókien imitujących naturalny puch. Materiał ten gwarantuje niski ciężar, lekkość, sprężystość, komfort, jak również świetną wentylację i zatrzymywanie ciepła.

  Boot Fitter Friendly

  Buty narciarskie Nordica Speedmachine 115 W oferują możliwość pełnej personalizacji buta i modyfikacji poszczególnych elementów w sposób najlepiej dopasowany do naszych potrzeb. Dzięki tej technologii możemy szybko i sprawnie wymontować wybrane przez nas elementy butów narciarskich.


  Dane techniczne:

  Twardość: 115
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Cork Fit W Primaloft

10 Inne produkty w tej samej kategorii: