Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 110 czarne 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 100 czarne 18/19

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica Speemachine 100 18/19 w kolorze czarnym, dedykowane dla zawodników doświadczonych i pełnych pasji. Zapewniają precyzję i komfort w każdym terenie i w każdych warunkach. Nordica Speedmachine 100 wyposażone zostały w powłokę Tri-Force oraz wkładkę 3D Cork Fit, dzięki czemu gwarantują użytkownikowi ponadprzeciętne czucie oraz precyzję podczas jazdy.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Nowość na sezon narciarski 18/19 - buty narciarskie Nordica Speedmachine 100 w kolorze czarnym, dedykowane doświadczonym zawodnikom, którzy narciarstwo traktują jako jedną z największych pasji w swoim życiu. Oferują wyjątkową moc i precyzję w każdym terenie i w każdych warunkach, co dodatkowo wpływa na ich uniwersalność.

  Buty narciarskie Nordica to model należący do kolekcji All Mountain - gwarantuje komfort, niezwykłą izolację cieplną, jak również idealne dopasowanie do stopy.

  Nordica Infrared

  Technologia Infrared wpływa na perfekcyjne dopasowanie skorupy buta do stopy narciarza, dzięki wykorzystaniu specjalnej maszyny Nordica Infrared. Za sprawą zastosowania promieniowania podczerwonego maszyna nagrzewa się do odpowiedniej temperatury uelastyczniając tym samym materiał skorupy, który idealnie dopasowuje się do stopy zawodnika. Infrared uważane jest za jedno z najlepszych rozwiązań we współczesnym boot fittingu, co znacząco podwyższa walory użytkowe butów.

  Nordica Tri Fit

  Buty narciarskie Nordica Speedmachine 100 wyposażono w technologię Tri-Fit. Pozwala ona na pełne spersonalizowanie buta zewnętrznego w oparciu o technologię Infrared, formowanie buta wewnętrznego, a także odpowiednią regulacje klamr.

  Full PU

  Skorupa butów stworzona została na podstawie nowoczesnego, pełnego poliutetanu, który powstaje w technologii monowtrysku. Dzięki temu oferuje butom niezwrównane właściwości, idealne dla uniewrsalnych butów narciarskich.

  Nordica Primaloft Liner

  Termoizolacja w butach narciarskich Nordica to główne zadanie stojące przed ociepliną Primaloft Liner, która w swoim składzie posiada mikrowłókna imitujące naturalny puch. Materiał ten odpowiada za niewielki ciężar buta, jego lekkość, sprężystość, komfort, jak również świetną wentylację i zatrzymywanie ciepła.


  Dane techniczne:

  Twardość: 100
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: Precision Fit Primaloft

10 Inne produkty w tej samej kategorii: