Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 110 czarne 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 110 czarne 18/19

Nowy

Nordica

Nordica Speedmachine 110 w kolorze czarnym to bardzo wygodne, uniwersalne buty narciarskie dla mężczyzn, którzy pragną wykorzystywać je na każdym stoku narciarskim. Oferują możliwość poprawy osiągów, niezwykły komfort i świetną dynamikę.

Więcej szczegółów

1 499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Buty narciarskie Nordica Speedmachine 110 w kolorze czarnym, dedykowane zawodnikom o różnym stopniu zaawansowania w narciarstwie. Model należy do kolekcji All Mountain, w związku z czym wybierany jest do zjazdów w różnych warunkach i na każdym stoku.

  Prezentowane buty powstały w oparciu o najwyższej jakości materiały oraz innowacyjne technologie, które decydują o możliwości nieustannej poprawy osiągów, niezwykłej precyzji, jak również wyjątkowym komforcie podczas zjazdów.

  Nordica Infrared

  Technologia Infrared to główny czynnik wpływający na powstanie skorupy butów narciarskich Nordica. Wykorzystuje się tu maszynę Nordica Infrared, która pod wpływem promieniowania podczerwonego dopasowuje skorupę do stopy zawodnika i uelastycznia materiał tak, by w pełni uformować skorupę bez narażenia części nośnej buta.

  Nordica Tri Fit

  System Tri-Fit ma na celu w pełni spersonalizować but zewnętrzny Speedmachine 110, do czego znacząco przyczynia się technologia Infrared. Pozwala na proces formowania buta wewnętrznego, a także odpowiednią regulacje klamr.

  Full PU

  Pełny poliutetan to materiał, który powstaje w technologii monowtrysku. Wykorzystywany jest w skorupie butów narciarskich Speedmachine 110, oferując niezwykłe jej właściwości.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft Liner to specjalna ocieplina odpowiadająca za termoizolację buta wewnętrznego. Materiał w swoim składzie posiada mikrowłókna imitujące naturalny puch. Dzięki takiemu rozwiązaniu but jest niebywale lekki, sprężysty i bardzo wygodny, a także pozwala na zatrzymanie powietrza, co stanowi oddychającą barierę termiczną.


  Dane techniczne:

  Twardość: 110
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Performance Fit Primaloft

10 Inne produkty w tej samej kategorii: