Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 110 czerwone 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 110 czerwone 18/19

Nowy

Nordica

Buty narciarskie dla mężczyzn Nordica Speedmachine 110 w kolorze czerwonym, należące do wyjątkowej kolekcji All Mountain. Świetnie sprawdzają się podczas jazdy na nartach w każdych warunkach. Oferują komfort, idealne dopasowanie do stopy, jak również precyzję w ruchach.

Więcej szczegółów

1 499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Najnowsze buty narciarskie dla doświadczonych zawodników Nordica Speedmachine 110 w kolorze czerwonym. Należą do kolekcji All Mountain, dzięki czemu rewelacyjnie radzą sobie podczas jazdy w niemal każdych warunkach i na każdym stoku. Buty Nordica są w pełni spersonalizowane dzięki technologii Infrared, Tri-Force oraz botkowi 3D Performance Fit.

  Buty oferują jeszcze lepsze niż do tej pory osiągi, precyzję, jak również najwyższy poziom komfortu.

  Nordica Infrared

  Infrared to system umożliwiający spersonalizowanie buta zewnętrznego w jak najbardziej skuteczny i efektywny sposób. Wykorzystuje się tu maszynę Nordica Infrared, która uelastycznia materiał dzięki promieniowaniu podczerwonemu, powoduje to idealne dopasowanie do stopy narciarza. Formowanie buta odbywa się bez naruszenia materiału, a także bez narażenia nośnej części buta Nordica.

  Nordica Tri Fit

  Tri-Fit to inaczej pełna personalizacja buta zewnętrznego Speedmachine 110, co obywa się za sprawą wykorzystania systemu Infrared Technology, formowania buta wewnętrznego Custom Cork Fit Technology, a także cantingu i regulacji klamr.

  Full PU

  Prezentowane buty narciarskie marki Nordica wykorzystują także pełny poliuretan, który powstaje w zaawansowanej technologii monowtrysku, oferując tym samym niezwykłe właściwości skorupy.

  Nordica Primaloft Liner

  Termoizolacja buta wewnętrznego odbywa się za sprawą wykorzystania ociepliny Primaloft Liner, która w swoim składzie posiada mikrowłókna imitujące naturalny puch. But jest niebywale lekki, sprężysty i bardzo wygodny, a także pozwala na zatrzymanie powietrza, co stanowi oddychającą barierę termiczną.


  Dane techniczne:

  Twardość: 110
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Performance Fit Primaloft

10 Inne produkty w tej samej kategorii: